Jump to content

vand MP3 Player Auto


flk

Recommended Posts

MP3 Player Auto

Blaupunkt Seattle MP57

 

Display-ul TFT de mare rezoluti

Echipat cu egalizator cu 3 benzi, preamplificator cu 4 canale si iesire pentru subwoofer,

Redare MP3/WMA de pe CD-R/-RW

UUS/UM/UL

Afisaj mare rezolutie color (TFT) full graphic pentru redarea informatiilor complexe MP3

Personalizare prin functia incarcare fotografii (prin CD)

Intrare Aux-in frontala pentru surse de muzica externe (ex.playere MP3)

iPod-Ready: Posibilitate de racord pentru interfaĂža iPod

Bluetooth ready: redare MP3 de pe telefoane mobile si convorbiri hands free prin sistemul audio al masinii cu interfata optionala

Egalizator cu 3 benzi

Iesire 4 canale pentru control amplificatoare (fata/spate)

Ieºire pentru comandarea unui subwoofer extern (ieºire Sub amplificare/frecvenÞã variabilã)

4 x 45 Watt max. Power

Panou detaÂşabil

Preechipat pentru editare vocalĂŁ la telefon/navigare

 

poate afisa ce imagine doresti . telecomanda .

 

http://img697.imageshack.us/i/sany0447j.jpg/

http://img401.imageshack.us/i/sany0449r.jpg/

http://img822.imageshack.us/i/sany0450.jpg/

http://img844.imageshack.us/i/sany0451n.jpg/

http://img228.imageshack.us/i/sany0452.jpg/

il am de o luna. Il vand, nu pt ca am primit un dvd mufa de alimentare este inca pe masina pt cei ce doresc proba

 

pret 380 lei

Link to comment
Share on other sites

suprer pret ,astea merg la 750 eur

 

 

Da de unde ai scos atat ? e 450 ron la altex :twoup:

 

pai dute si iati tu de banii aia , te-am oprit eu ? daca nai de cumparat plictisestema si cautama altadata. am venit eu la ce vinzi tu sa-ti fac pretu?

INCOMODEZI CAND NAI CE FACE SI TE BAGI SI AIUREA IN DISCUTII

Link to comment
Share on other sites

Da, cu tine.

 

daca nai de cumparat plictisestema si cautama altadata. am venit eu la ce vinzi tu sa-ti fac pretu?

INCOMODEZI CAND NAI CE FACE SI TE BAGI SI AIUREA IN DISCUTII

 

Daca nu te poti comporta civilizat, iti facem si noi aceeasi recomandare - cauta-ne altadata!

 

Daca un vanzator pune un anunt si nu doreste sa dea explicatii si de asemenea va face scandal ca ceilalti membrii discuta anuntul lui, anuntul va fi sters.

Link to comment
Share on other sites

Da, cu tine.

 

daca nai de cumparat plictisestema si cautama altadata. am venit eu la ce vinzi tu sa-ti fac pretu?

INCOMODEZI CAND NAI CE FACE SI TE BAGI SI AIUREA IN DISCUTII

 

Daca nu te poti comporta civilizat, iti facem si noi aceeasi recomandare - cauta-ne altadata!

 

Daca un vanzator pune un anunt si nu doreste sa dea explicatii si de asemenea va face scandal ca ceilalti membrii discuta anuntul lui, anuntul va fi sters.

 

stergel frate , dar nu pun un anunt sa aibe altii de comentat anutul este postat in alt scop si anume de a vinde sau pt a cumpara . dar daca e Talcioc asta e , nustiu daca intelegi ca vreau sa zic . acum de cida poti sa-l stergi .fate fericit

alta data voi sti si nu voi posta aici.

nici daca mergeam cu el la bazar nu sarnem atatea comentarii

Link to comment
Share on other sites

Domnule Flk, nu am facut nici o afirmatie la adresa ta, sau a produsului tau in ceea ce priveste anuntul pus de tine in primul post. Nu am facut decat sa ii raspund colegului de forum mihai_leu320. Consider ca pretul care l-ai pus e ok si nu m-am gandit sa comentez pretul pus de tine, te-as ruga ca pe viitor sa incerci sa citesti de 2 ori, nu de alta, dar ai putea jigni pe cineva care nici macar nu a avut treaba cu tine. Plus ca iesirea ta nervoasa iti poate afecta imaginea intr-o comunitate si pe viitor poti avea de suferit din cauza imaginii tale. Toate cele bune.

 

 

Cu stima,

Leutz

 

 

Spor la vanzarea aparatului.

Link to comment
Share on other sites

Domnule Flk, nu am facut nici o afirmatie la adresa ta, sau a produsului tau in ceea ce priveste anuntul pus de tine in primul post. Nu am facut decat sa ii raspund colegului de forum mihai_leu320. Consider ca pretul care l-ai pus e ok si nu m-am gandit sa comentez pretul pus de tine, te-as ruga ca pe viitor sa incerci sa citesti de 2 ori, nu de alta, dar ai putea jigni pe cineva care nici macar nu a avut treaba cu tine. Plus ca iesirea ta nervoasa iti poate afecta imaginea intr-o comunitate si pe viitor poti avea de suferit din cauza imaginii tale. Toate cele bune.

 

 

Cu stima,

Leutz

 

 

Spor la vanzarea aparatului.

 

iesirea mea nervoasa e din cauza multora care nu au ce face altceva dacat sa priveasca anunturile altora si sa comenteze fara asi avea rostul si de a srica imaginea si felul in care omul isi promoveaza produsul.

Si eu caut prin anunturi , ma uit la preturi , dar daca nu am de cumparat trec la urmatorul fara a comenta pretul sau calitatea produsului orcum ar fi acesta in privinta mea .

Iesirea nervoasa pe care am avuto nu a fost numai din cauza anuntului meu , dar tot rasfoind pe forum , unde am vazut destule comentarii fara rost a celor ce nu au ce face altceva mai bun .

plus de asta vreu sa stii ca lucrez intr-o comunitate foarte extinsa si parerile mele sut privite destul de ok.

Tot ce adaug si tot ce caut aici nu e numaidecat pt a vinde neaparat sau pt a cumpara . se datoreaza ca ma simt bine in atentia familie BMW si de asta imi doresc a fi o familie civilizata si ,fara mitocani

Succes in afaceri Leutz !

Urari de bine pt Leutz si familei BMW

Link to comment
Share on other sites

probabil crizele se datoreaza inculturii si prostiei.

este important,de fapt,foarte important atunci cand vrei sa vinzi un produs sa te comporti civilizat.eu de la tine de exemplu nu as lua acest mp3 nici pe un milion.dupa felul cum vorbesti si cum scrii tind sa cred ca esti o persoana "defecta".

in plus de asta leutz nu s-a legat de tine,anuntul tau si mai ales de pretul tau.reply-ul lui a fost cat se poate de clar,dar este greu de interpretat :twoup:)

bafta la vanzare!

 

Urari de bine pt Leutz si familei BMW

si lasa pupincurismele dupa ce faci tam tam pe aici.

Link to comment
Share on other sites

probabil crizele se datoreaza inculturii si prostiei.

este important,de fapt,foarte important atunci cand vrei sa vinzi un produs sa te comporti civilizat.eu de la tine de exemplu nu as lua acest mp3 nici pe un milion.dupa felul cum vorbesti si cum scrii tind sa cred ca esti o persoana "defecta".

in plus de asta leutz nu s-a legat de tine,anuntul tau si mai ales de pretul tau.reply-ul lui a fost cat se poate de clar,dar este greu de interpretat :twoup:)

bafta la vanzare!

 

Urari de bine pt Leutz si familei BMW

si lasa pupincurismele dupa ce faci tam tam pe aici.

multumesc ca te-ai bagat in seama . Ce ma facem eu fara tine, esti un geniu .

Pot sa jur ca ai avut o copilarie nefericita de obicei cei ce au fost chinuiti in copilarie se baga in seama aiurea si scriu toate tampeniila , acum la adolescenta stiind ca nu mai poate sa le faca nimeni nimic pt ca nu sunt identificati.

Problema care te chinui sa o explici acolo poate reflecta ceia ce esti si ce ai fost .

Ramai sanatos .Doar sanatateai te tine prinre noi.

Edited by flk
Link to comment
Share on other sites

da sunt curios.. ai citit tot topicul ? a facut cineva misto de tine ca merita aparatu si ca nou e 750euro sau ceva de genu.. si toata lumea s-a referit la baiatu ala nu la tine.. te rog citeste de la inceput topicul pe care l-ai creat. sa vezi ca nu are nimeni nimik cu tine. doar ca nu ai fost atent. si ai inceput sa sari de fund in sus
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.