Jump to content

Se vinde e60 535D


Similea

Recommended Posts

Bun, se vinde, se vinde.

Detalii despre masina: e60, 535D, automat.

Cumparat de la BMW Niederlassung Munchen in luna aprilie/mai 2008, cu cca 100.000 de kilometri la bord. Masina a fost luata cu garantie.

An fabricatie 2004, luna octombrie (cred, nu-s 100% sigur, am sa caut cartea tehnica).

Culoare: negru

Kilometraj actual: aproape 172.000 de kilometri. Garantat (bine, acum e cuvantul meu, insa se poate verifica la reprezentanta, etc) ca sunt reali.

 

DOTARI: se vede in poze, masina are piele, scaune electrice din alea "cu reglaje" :twoup: , navigatie Professional si da, citeste mp3-uri. :) desi nu are head up display.

Este foarte bine intretinuta, proprietarul este insurat si merge batraneste :twoup: Vorbind serios, interiorul este impecabil.

 

La exterior: bara spate este "julita" (se vede in poze, asa am gasit-o in parcare). Alte defecte nu are.

 

Consumabilele schimbate la timp, numai "originale".

Ca piese schimbate, am un singur exemplu, era vorba de un senzor, o chestie marunta, in rest nu au fost probleme.

 

Masina e a colegului meu, il cheama Sergiu, telefon 0749 064 698. Eu o sa raspund pe forum.

 

Pret 20.000, negociabil. Pretul este cu TVA.

 

Nu reusesc sa postez pozele, am sa mai incerc, presupun ca sunt prea mari.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Si o ultima poza, cea cu julitura. Multumesc lui Drive pentru micsorarea pozelor si ajutor, si-mi cer scuze de posturile multiple, va rog, pe cat cu putinta, sa le stergeti si sa ramana un singur post.

 

Multumesc de gazduire. :twoup:

Link to comment
Share on other sites

:) Sunt la fel.

De data asta nu suntem de acord cu tine :twoup: :twoup:

 

Uita-te atent, in zona prezoanelor, spitele, unele se termina in dreptungi, altele in triunghi. Au dreptate baietii.

 

Eu zic ca e iluzie optica, sunt la fel.

Link to comment
Share on other sites

WLF, uita-te la latimea spitei cum se modifica inspre centrul rotii :twoup:

 

Da, am vazut, dar eu zic ca unghiul din care e facuta poza iti da senzatia asta, asa cred. Posibil sa aiba o singura roata diferita de celelalte, ca pe partea cealalalta sunt ok.

Link to comment
Share on other sites

superb ,chiar daca e diesel si pret bun ,da-mi un pm unde a facut activarea mp3

Activarea MP3 pot sa-o fac eu dar doar in Timisoara si doar daca ai nav professional se poate,mai sus scria cel care a postat ca ( are MP3 chiar daca nu are HUD ) functia de MP3 nu este conditionata decat de navi professional.

Numai bine!

Link to comment
Share on other sites

superb ,chiar daca e diesel si pret bun ,da-mi un pm unde a facut activarea mp3

Activarea MP3 pot sa-o fac eu dar doar in Timisoara si doar daca ai nav professional se poate,mai sus scria cel care a postat ca ( are MP3 chiar daca nu are HUD ) functia de MP3 nu este conditionata decat de navi professional.

Numai bine!

pe cineva prin Bucuresti sau mai aproape care activeaza functia asta, nu stii?

Link to comment
Share on other sites

PS: sper ca nu incalc vreo regula daca raspund, visavis de jante - habar n-am, am sa ma uit. Un set de jante era, evident, al masinii, apoi a aparut o groapa (pe autostrada) care a taiat runflatul. Acasa am dus-o la un mester (am intrebat si eu un sofer de taxi unde s-o duc, ca se pare ca scapa aer pe la buza) care, cand ne-am dus s-o luam, ne-a spus ca nu ne costa nimic, ca a gresit si-a rupt-o.

Am vrut sa iau una identica, n-am gasit, drept urmare am cumparat alte 4, de pe forum, care mi s-au parut mie din poze ca sunt identice. Am pus una pe masina si trei le-am pus in beci, deci nu stiu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.