Jump to content

Se vinde e60 535D


Similea

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu spun, ca mi-e rusine. Mai putin decat mi-ai scris tu (apropo, n-am raspuns ca eu doar am transmis mai departe si n-am primit vreun raspuns). In orice caz, echipa a fost completa, cei doi care au reusit la o negociere sa dea cu 5000 mai mult decat se scosese la vanzare
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

S-a dat, se poate inchide. Multumim.

 

NU vad rostul discutiilor pe marginea tranzactiei.

 

pretul pietei este dat de pretul de achizitie si nu de cel afisat. vreau in acest moment sa mi cumpar un 535d si pentru mine are rost sa stiu.

Link to comment
Share on other sites

masina s-a dat si acum o gasiti pe autovit cu 3 mii mai scumpa decat pretul cu care a fost vanduta si cu cca 40.000 de km mai putin, vanduta, evident, de primul proprietar, caruia-i multumesc ca a postat o poza cu denumirea societatii de la care a cumparat-o. Deh.

 

 

Asa ca rog moderatorii sa inchida acest topic si multumesc inca odata pentru gazduire.

Link to comment
Share on other sites

masina s-a dat si acum o gasiti pe autovit cu 3 mii mai scumpa decat pretul cu care a fost vanduta si cu cca 40.000 de km mai putin, vanduta, evident, de primul proprietar, caruia-i multumesc ca a postat o poza cu denumirea societatii de la care a cumparat-o. Deh.

 

 

Asa ca rog moderatorii sa inchida acest topic si multumesc inca odata pentru gazduire.

 

multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.