Jump to content

BMW 320 VANOS AN '94 COUPE!


Aol

Recommended Posts

Istoria.. Am cumparat`o din Bulgaria anul trecut, acum 2 luni mi-au spart-o, mi au spart geamul pe spate si mi-au luat gpsul. cdul talonul incarcatoare si bricheta. Am cumparat geam si l-am pus dar dupa aia s-au intors si mi-au furat numerele, le-am dat furate la politie in dimineata cand mi le au furat dar din cauza ca este pe BULGARIA aia de la politie nu mi-au dat nici pana acum dovada sa merg cu ea, am la ea restul de acte valabile pana anul viitor, BRIEF MARE, Carte verde, asigurare Procura, contract vanzare cumparare.!. Masina este complet functionala, Nu are Semnal pe stanga si oglinda timp M pe dreapta. In rest masina este in stare perfecta.. nu stiu unde sa postez pentru ca nu stiu daca vrea sa o cumpere cineva pe Bulgaria si fara numere si talon. Are absolut totul. interiorul este din Piele neagra in stare PERFECTA! absolut perfecta. Volanul se vede ca este uzat. Eu mi-am cumparat alt 320 cabrio si pe asta ori o sa o vand cu totul ori pe piese. deci daca aveti nevoie de ceva imi spuneti. Motorul este M50. Cine vrea sa o cumpere asa spun de pe acum, amortizoarele sunt varza, trebuiesc schmbate consumabilele. ( filtre, ulei, placute ). Si cam atat.
Link to comment
Share on other sites

800e daca o iei cu totul. Scuze, nu are Kit M. este VIsinie, dar nu visiniu din ala urat, are o culoare foarte frumoasa, pielea inauntru este neagra in stare foarte buna. In afara de amortizoare pe fata nu are nici o problema. are culoarea exact ca masina care o ai tu. Edited by Aol
Link to comment
Share on other sites

800e daca o iei cu totul. Scuze, nu are Kit M. este VIsinie, dar nu visiniu din ala urat, are o culoare foarte frumoasa, pielea inauntru este neagra in stare foarte buna. In afara de amortizoare pe fata nu are nici o problema. are culoarea exact ca masina care o ai tu.

 

daca o dezmembrezi cumva,anunta-ma....m-ar interesa interiorul,daca nu ... bafta la vanzare...e un pret bun :twoup:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
are masina proiectoare ?

daca da ... m-ar interesa cel de pe partea pasagerului

mersi

 

@Da, le are pe amandoua. Am vandut-o ieri, a cumparat-o un baiat care o sa o dezmembreze, daca vrei te pot ajutat sa ti dau numarul lui de telefon.

 

O seara buna

Link to comment
Share on other sites

are masina proiectoare ?

daca da ... m-ar interesa cel de pe partea pasagerului

mersi

 

@Da, le are pe amandoua. Am vandut-o ieri, a cumparat-o un baiat care o sa o dezmembreze, daca vrei te pot ajutat sa ti dau numarul lui de telefon.

 

O seara buna

 

Masina este acum la mine......0723.77.67.67

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.