Jump to content

Bmw e90.


Axu hbp

Recommended Posts

Cat te-a costat revopsitul masinii?

 

m-a costat aproape 2.000 de euro

 

Foarte misto masina, imi place foarte mult E90 Face Lift :twoup: Sa o conduci cu placere.

 

 

Sa te bucuri de ea! :twoup:

 

 

o frumusete!!! sa-ti traiasca :twoup:

 

 

sigur nu e lucrat ceva in photoshop pe acolo ?! arata chiar prea bine ! bine rau... :)

sa o stapanesti sanatos !

 

 

Foarte frumoasa, sa o stapanesti fara incidente !

 

E90 Face Lift arata foarte bine.

 

 

f frumos.sa ai parte de ea! :twoup:

 

 

modificata cu simt masina, chiar imi place.

 

 

va multumesc :twoup:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jantele alea pe 19" performance de pe LCI sunt criminale :twoup: poate poti sa pui mana pe un set.

Oricum jos palaria pt ce ai facut la masina , f misto ti a iesit . Si kiturile perfromance , ma refer aici la seria 3 , x5 , x6 , seria 1 , toata gama .sunt ok cu mult bun simt, iese imediat in evidenta masina , si nu e f incarcata. mi se par mult mai misto decat pachetele m , bine sunt si mai scumpe.

Link to comment
Share on other sites

toata oglinda sau cumperi doar carcasa aia de carbon ?. sau cumperi plastic dala care se lipeste peste oglinda?

 

Toata oglinda sau cumperi doar carcasa aia de carbon ?. sau cumperi plastic dala care se lipeste peste oglinda? am un prieten care si a cumparat un plastic de carbon care s a pus peste oglinda , intr un fel a imbracat carcasa de la oglinda in carbon dar nu a fost 100%fitment

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Multumesc Rares! Sunt foarte multumit de culoarea pe care am ales-o, initial "visam" sa o fac mov/rosie/montego blue sau lambo green... dar nu mi-ar fi placut la fel de mult niciuna dintre culorile astea.

 

Am atasat o poza, asa arata cand am primit-o:

post-33953-1286996358_thumb.jpg

Edited by Axu hbp
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
urmeaza sa pun setul de iarna in curand asa ca voi schimba jantele doar in primavara, pe 19" bineinteles : )

Iar in curand o sa ii pun oglinzi din carbon.

Multumesc !

 

jantele cat te-au costat daca nu sunt prea indiscret?imi caut si eu un set de jante si imi pare frumos modelul asta

Link to comment
Share on other sites

urmeaza sa pun setul de iarna in curand asa ca voi schimba jantele doar in primavara, pe 19" bineinteles : )

Iar in curand o sa ii pun oglinzi din carbon.

Multumesc !

 

jantele cat te-au costat daca nu sunt prea indiscret?imi caut si eu un set de jante si imi pare frumos modelul asta

 

80 de milioane cu tot cu gume

LE: sunt cms pe 18"

Edited by Axu hbp
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.