Jump to content

VAND BMW 320D 2002 FULL KIT M


EJY

Recommended Posts

Tare misto culoarea,la fel si masina insa in ziua de azi nu se apreciaza efortul celor care isi tuneaza masina.Toti recunosc ca le place ce vad dar cand e sa scoata banu'- "e scump domne,e scump"!!!.Aiurea vremuri!

Asa e frate ... chiar ca aiurea vremuri.... :twoup:

 

5 trepte, presupun?

Salut, da in 5 trepte.

Link to comment
Share on other sites

In ce consta "parbriz incalzit"?

 

Tehnologia este asemanatoare cu cea a lunetei spate (sunt niste firicele in parbriz, ondulate, dese - mult mai dese decat la luneta - dar foarte discrete astfel incat sa nu deranjeze). Am un prieten care are asa ceva pe un Ford Mondeo si care e foarte incantat de optiunea respectiva. Din cate mi-a spus are o clauza speciala in polita CASCO referitoare la parbriz (e destul de scump de inlocuit).

 

@EJY - foarte frumoasa masina ta, spor la vanzare si sper sa-ti gasesti un cumparator care sa reuseasca s-o aprecieze si s-o intretina cum trebuie.

Link to comment
Share on other sites

In ce consta "parbriz incalzit"?

 

Tehnologia este asemanatoare cu cea a lunetei spate (sunt niste firicele in parbriz, ondulate, dese - mult mai dese decat la luneta - dar foarte discrete astfel incat sa nu deranjeze). Am un prieten care are asa ceva pe un Ford Mondeo si care e foarte incantat de optiunea respectiva. Din cate mi-a spus are o clauza speciala in polita CASCO referitoare la parbriz (e destul de scump de inlocuit).

 

@EJY - foarte frumoasa masina ta, spor la vanzare si sper sa-ti gasesti un cumparator care sa reuseasca s-o aprecieze si s-o intretina cum trebuie.

 

Mersi frumos Cristi, stii ce e nasol ca bagi bani in ea si incerci sa o intretii cat mai bine ...si inevitabil ti-o gasesti zgariata, sau mai rau cu lucruri furate de pe ea.... aia e, vorba aia speranta moare ultima :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Mersi frumos Cristi, stii ce e nasol ca bagi bani in ea si incerci sa o intretii cat mai bine ...si inevitabil ti-o gasesti zgariata, sau mai rau cu lucruri furate de pe ea.... aia e, vorba aia speranta moare ultima :twoup:

Da, pacat ca se mai intampla si lucruri dinastea... Eu unul n-am avut probleme majore pana acum in afara de micile (dar totusi deranjantele) lovituri ale oamenilor neatenti care deschid portierele prin parcari fara sa ii intereseze de masina de langa...

 

Sa nu lasi la pret nimic ai rabdare,eu am vandut-o pe a mea ieri cu 9400 eur

Deci inca se mai poate...

Link to comment
Share on other sites

Fiecare masina isi are cumparatorul ei...omu meu a venit de la tecuci 400 km si a condus masina 200 m a tras pe dreapta si a zis sa facem actele :twoup: nimic nu am mai negociat,am lasat eu 100 eur (de la 9500) din initiativa mea pentru ca mi-a placut hotararea lui, oricum masina era super ingrijita!
Link to comment
Share on other sites

Fiecare masina isi are cumparatorul ei...omu meu a venit de la tecuci 400 km si a condus masina 200 m a tras pe dreapta si a zis sa facem actele :twoup: nimic nu am mai negociat,am lasat eu 100 eur (de la 9500) din initiativa mea pentru ca mi-a placut hotararea lui, oricum masina era super ingrijita!

 

De curioziate, unde anume ai postat anuntul de vanzare al masinii ? Ar putea fi o informatie utila pentru cei care incearca sa-si vanda masinile. Eu spre exemplu eu mi-am vandut masina (in 2008) in urma unui anunt pe 4tuning (sper sa nu fie interpretata referinta asta ca o reclama, nu am nici o legatura cu site-ul). Desi am pus anuntul pe vreo 5 site-uri, aprox. 80% din posibilii cumparatori au venit de pe site-ul pe care l-am mentionat anterior (de fiecare data cand m-a sunat cineva am intrebat unde anume vazuse anuntul meu). Sunt de acord ca o statistica de genul asta nu e foarte relevanta insa s-ar putea sa creasca putin sansele de vanzare ale masinii.

 

Poate ar fi util si un sondaj pe tema asta ?

Link to comment
Share on other sites

Sa nu lasi la pret nimic ai rabdare,eu am vandut-o pe a mea ieri cu 9400 eur :twoup:

Salut, mersi frumos de incurajare si felicitari pentru ca ai vandut-o.

 

Normal ca fiecare masina isi are cumparatorul dar cu o gaura-n buzunarul fostului proprietar :)

Asa este ! :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Superba masina...ma deranjeaza ca pe orice forum se gaseste cate unu care sa se bage in searama desi nu este interesat deloc de masina.Oricat de buna ar fi masina el tot cauta sa iasa in evidenta cu vreo idee "desteapta".

Cine cauta o masina buna si frumoasa cred ca va aprecia tot ce ai facut.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.