Jump to content

dezmembrez e36 coupe lichidare stoc


mitzok

Recommended Posts

dezmembrez urmatoarele:

2 macarale geamuri 100 lei bucata

2 aeroterme normale 50 lei bucata

motoras trapa negociabil 100 lei bucata

praguri tabla 200 lei

usi 50 lei bucata

 

+ alte chestii care nu le mai tin minte

+interior gri deschis impecabil

Link to comment
Share on other sites

dezmembrez urmatoarele:

2 macarale geamuri 100 lei bucata

2 aeroterme normale 50 lei bucata

motoras trapa negociabil 100 lei bucata

praguri tabla 200 lei

usi 50 lei bucata

 

+ alte chestii care nu le mai tin minte

 

+ interior gri deschis

aripi spate impecabile

butoane incalzire scaune

mecanism stergatoare

Link to comment
Share on other sites

ai cumva si butonasiii de la usi...aceia care cand inchizi usa se mai ridik geamu un pic ....si inca ceva fetele de usi... io am un coupe 318is...si dak ai un pret la ele

nu am acele butonase......fetele la usi pt interiorul gri sunt reconditionate si nu le vand pana nu le reconditionez cele de pe interiorul meu....te anunt cand sunt de vanzare

Link to comment
Share on other sites

Salut,rama de la ventilatie mai este?

rama de la ventilatie? probabil......explica-mi mai exact care este

 

Salut,vezi in poza piesa incercuita.Daca mai e valabila vezi te rog daca e Krammer sau Siemens.Merci

mai este dar nu pot sa-ti vand numai rama...iti dau tot la pret mic...o sa ma uit ce firma este

Link to comment
Share on other sites

Salut,rama de la ventilatie mai este?

rama de la ventilatie? probabil......explica-mi mai exact care este

 

Salut,vezi in poza piesa incercuita.Daca mai e valabila vezi te rog daca e Krammer sau Siemens.Merci

mai este dar nu pot sa-ti vand numai rama...iti dau tot la pret mic...o sa ma uit ce firma este

uppppppppp

Link to comment
Share on other sites

dezmembrez urmatoarele:

2 macarale geamuri 100 lei bucata

2 aeroterme normale 50 lei bucata

motoras trapa negociabil 100 lei bucata

praguri tabla 200 lei

usi 50 lei bucata

 

+ alte chestii care nu le mai tin minte

+interior gri deschis impecabil

0747585432

upppppppppppppppppppppppppppp

Link to comment
Share on other sites

salut!

un schimb de macarale el. dreapta nu te intereseaza???? mi-ai fi de foarte mare ajutor, am un 316i coupe de vreo 2 sapt si proprietarul mi-a zis ca pe dreapta geamul nu merge ca o fi macaraua cu probleme tra la la, l-am crezut. Mi-am facut timp sa dau fata la portiera jos sa vad care e problema......surpiza!! nuaveam deloc macara, erau doua bucati de scandura care tineau geamu sa nu cada. Printr-o cunostinta care avea un 318is coupe am luat o macara pe datorie. Cand am primit-o si am vreut sa o montez nu se potrivesc mufele. Dupa aia m-am interesat pe internet ca sunt doua tipuri de macarale una cu doua mufe laterale motorasului(cum am nevoie) si una cu doua mufe apropiate pa care o am.Am intrebat in stanga si in dreapta si nimeni nu vrea sa ma ajute laun schimb, daca e nevoie dau si o diferenta ca nu ma ocup cu vanzari si ma gandeam ca tu oricum le vinzi. Ma poti ajuta????????

Link to comment
Share on other sites

salut!

un schimb de macarale el. dreapta nu te intereseaza???? mi-ai fi de foarte mare ajutor, am un 316i coupe de vreo 2 sapt si proprietarul mi-a zis ca pe dreapta geamul nu merge ca o fi macaraua cu probleme tra la la, l-am crezut. Mi-am facut timp sa dau fata la portiera jos sa vad care e problema......surpiza!! nuaveam deloc macara, erau doua bucati de scandura care tineau geamu sa nu cada. Printr-o cunostinta care avea un 318is coupe am luat o macara pe datorie. Cand am primit-o si am vreut sa o montez nu se potrivesc mufele. Dupa aia m-am interesat pe internet ca sunt doua tipuri de macarale una cu doua mufe laterale motorasului(cum am nevoie) si una cu doua mufe apropiate pa care o am.Am intrebat in stanga si in dreapta si nimeni nu vrea sa ma ajute laun schimb, daca e nevoie dau si o diferenta ca nu ma ocup cu vanzari si ma gandeam ca tu oricum le vinzi. Ma poti ajuta????????

suna-ma pe 0747585432 si vorbim si facem sa fie bine

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.