Jump to content

[Vand] breloc seria 3


Recommended Posts

Vand breloc seria 3, replica foarte reusita, nou, am mai multe bucati, si 1 bucata seria 5 si 2 bucati seria 7.

Pret 25ron/bucata. Detalii kitmacara@yahoo.com

salut! de unde esti?

cluj, dar daca te intereseaza iti trimit prin posta, costa 6 ron...

Link to comment
Share on other sites

Vand breloc seria 3, replica foarte reusita, nou, am mai multe bucati, si 1 bucata seria 5 si 2 bucati seria 7.

Pret 25ron/bucata. Detalii kitmacara@yahoo.com

 

Daca vrei sa scapi de ele repede hai la o intalnire BMW Club din Cluj si le dai pe toate dintr-o lovitura. Uite eu vreau unul cu seria 3. Sper sa fi totusi serios si nu tepar ca te "exmatriculeaza" cat ai clipi...

Link to comment
Share on other sites

@cj90chc : Asta este a 2-a ta interventie aiuristica pe acest topic.

Mai devreme ai facut niste acuzatii. Ai cumparat tu ceva sau ceva de genul asta? Daca nu le sustii, vei fi sanctionat pentru jigniri gratuite, care nu au legatura cu forumul.

Nu confunda forumul cu locul in care-ti poti plati cine stie ce polite.

Link to comment
Share on other sites

@cj90chc : Asta este a 2-a ta interventie aiuristica pe acest topic.

Mai devreme ai facut niste acuzatii. Ai cumparat tu ceva sau ceva de genul asta? Daca nu le sustii, vei fi sanctionat pentru jigniri gratuite, care nu au legatura cu forumul.

Nu confunda forumul cu locul in care-ti poti plati cine stie ce polite.

 

 

am scris mai sus ca e un mincinos deci nu am zis aiurea..dupa ce m-a tzepuit am aflat ca gasesc fake-uri din astea si mai ieftine

Link to comment
Share on other sites

Tu nu ai zis nimic, ai trantit doar o afirmatie, care pare la prima vedere a fi facuta doar din rautate si fara nicio valoare.

 

Oricine poate spune si despre tine ca esti un mincinos, dar nu inseamna neaparat ca asa si este.

 

Revin deci, ai ceva argumente de adus, sau ai facut doar o afirmatie fara nicio acoperire?

Link to comment
Share on other sites

Gata, am elucidat misterul.

Pur si simplu iti face concurenta. Vad ca ai si tu un topic cu acelasi gen de brelocuri, dar mai scump :

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...c=82918&hl=

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...c=82193&hl=

Chiar erai tare categoric pe topic. Ziceai "Rog fara comentarii aiurea. " Asta o zicei tu, cel care acum exact asta face, aduce acuzatii fara niciun fel de argument.

 

Interventia ta se pare ca este nefondata si a fost facuta doar din rautate.

Ca urmare ai 10 zile suspend.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.