Jump to content

pentru ce sunt chestii astea negre?


p3tric

Recommended Posts

trebuie sa aveti si mufa in care intra telefonul. introduceti telefonul potrivit in mufa respectiva si intra in modul hands free. asta daca nu se conecteaza prin alta metoda gen bluetooth. nu e un sist original bmw, din cate observ eu.

Nu am gasit nici o mufa pe nicaieri ca sa pun un telefon. Pe unde ar trebui sa caut?

Link to comment
Share on other sites

Salutari. Am 2 chestii negre care nu stiu pentru ce sunt in masina. Va rog mult care stiti sau aveti asa ceva sa imi spuneti si mie. Va multumesc.

in prima poza antena gsm si a 2 a poza microfon...ai car kit? asa am avut si eu ..sincer ma deranja suportul pt tel cand schimbam in a 5 a...eu le am scos, se scot usor iar daca nu ai car kitt trebuie sa ai mufele undeva in partea pasagerului sub bord..la mn asa erau

 

Salutari. Am 2 chestii negre care nu stiu pentru ce sunt in masina. Va rog mult care stiti sau aveti asa ceva sa imi spuneti si mie. Va multumesc.

 

sunt de la car kit. e posibil ca fostul proprietar sa-l fi scos de pe bord si sa fi ramas numai cu microfonul si antena.

asa cred ca a fost daca te deranjeaza le poti taia ...sau poti cumpara un suport de tel si sa l cuplezi dar...

Link to comment
Share on other sites

nu era mai simplu sa-l intrebi pe fratele tau intr-un mail ???

Nici el nu stie. Daca stia il sunam ca nu era problema. Si nici nu le-am bagat in seama pana nu a fost schimbat noul parbriz.

si nu poate sa-l sune p ala de unde a luat masina ?

ma gandesc ca da. daca si ala o fi avut sistemul complet pt ca masina e adusa din belgia in spania in 2005.

dar nu are nimeni idee ce ar trebui sa cumpar sa pot avea handsfree in masina , avand cele mentionate in pozele atasate. multumesc

Edited by p3tric
Link to comment
Share on other sites

In poza 2 este microfonul de la car kit iar in cealalta poza cred ca e un amplificator de semnal ( eu nu am asa ceva ), trebuia sa mai ai jos in dreapta schimbatorului, atasat, suportul de telefon ( Nokia modelul 6310 parca ).

nu am nici un suport, si nici nu se vede vreo urma ca ar fi fost(gsuri,alta culoare). Mi-as dori mult sa imi pun asa ceva.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.