Jump to content

Vand Oglinzi M3 Replica


Recommended Posts

Oglinzile sunt heliomate, manuale si au rabatarea in sus. Adaptori se gasesc pt aproape orice model de masina.

Pret 100e neg.

Tel. 0726063093 :twoup:

Accept si schimburi cu diverse.

 

oglinzile sunt heliomate ? esti sigur de ceea ce spui ?

Link to comment
Share on other sites

Oglinzile sunt heliomate, manuale si au rabatarea in sus. Adaptori se gasesc pt aproape orice model de masina.

Pret 100e neg.

Tel. 0726063093 :twoup:

Accept si schimburi cu diverse.

 

oglinzile sunt heliomate ? esti sigur de ceea ce spui ?

sunt foarte sigur de ce zic

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Oglinzile pe care le vinzi tu sunt M5 E39 LOOK PENTRU SERIA 3 E46.... nu au nici-o legatura cu oglinzile de M3 ci cu cele de M5 E39 si am rugamintea la tine sa nu-mi mai folosesti pozele si sa induci intr-o mare CONFĂZIE clientii ...

 

MULTUMESC !

Edited by edy1092
Link to comment
Share on other sites

Oglinzile pe care le vinzi tu sunt M5 E39 LOOK PENTRU SERIA 3 E46.... nu au nici-o legatura cu oglinzile de M3 ci cu cele de M5 E39 si am rugamintea la tine sa nu-mi mai folosesti pozele si sa induci intr-o mare CONFĂZIE clientii ...

 

MULTUMESC !

 

Salut, oglinzile sunt ale unui prieten care m-a rugat sa le pun la vanzare aici pe site, el mi-a dat pozele, nu l-am intrebat de unde le are daca sunt replici de m3, m5, asa ca nu am de unde sa shtiu si nici nu m-a interesat, in orice caz data viitoare cand am sa mai fac dinastea am sa intreb sa nu mai deranjez pe alti neintentionat.Stima si numai bine

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 10 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.