Jump to content

Vand Jante Seria 5 - E60 17''


Recommended Posts

Dupa cum spune si titlul vand jante originale BMW de seria 5 E60. Eu le am de un an de zile pe un E34. Le-am avut pe masina si cu gume 225/45 R17, iar acum le am cu 235/45 R17 si nu sunt probleme deloc sa atinga pe undeva, asta cu suspensia stock. Jantele sunt in stare foarte buna in sensul ca nu sunt strambe/fisurate/sudate. Prezinta julituri pe ici pe colo, dar nu chestii grave. Momentan nu am alte poze cu ele, iar masina e in service. Sper ca pe saptamana viitoare sa pot pune poze la ele curate si detaliate.

 

Ma intereseaza:

1. sa le vand pe 400euro + gume bonus ( Pirelli P Zero Rosso 235/45 R17 - mai merg 4-5000 km) si va rog nu insistati sa le dau mai ieftin fara gume ca nu le dau decat impreuna

sau

2. sa le schimb pe un set de 4 jante styling 5 pe 15''(am pus poza) + diferenta (asta ne intelegem cand vedem jantele, daca au sau nu gume etc)

sau

3. sa le schimb pe un set de 4 jante styling 134 pe 15'' sau 16'' +diferenta daca nu au gume sau fara diferenta daca au gume bune

 

Am pus poze pentru toate 3 modelele, cea cu masina cu tot e poza reala a jantelor mele. Ma intereseaza musai sa mearga pe E34, deci ET20

 

contact: calota.razvan@yahoo.com / PM/ 0744.666.207

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 8 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.