Jump to content

[Vand] piese OEM import Germania


Recommended Posts

codul..51712694832..51712694899.un pret si un timp de livrare?multumesc

 

SALUT

IN TOTAL 175 EUR CU TVA INCLUS

 

DE ASTAZI IN O SAPTAMANA ESTE TIMPUL MAXIM DE LIVRARE.

 

Salut, un pret pt 31122282121?

 

 

Salut

 

pretul este 212 eur cu tva inclus

 

Bielete antiruliu e36?

 

 

Salut

 

37 eur pe bucata cu tva inclus in pret

Link to comment
Share on other sites

Ulei bmw 10w40 ai ?

 

 

Salut

 

ULEI 10 W40 , NU MAI AM IN STOC. DACA IMI SPUI CE CANTITATE ITI TREBUIE, VOI AVEA GRIJA CA SA IL AM LA URMATOAREA COMANDA DE SAPTAMANA CARE VINE.

 

MULTUMESC

 

Un pret 31306757046 ? si un termen de livrare?

 

 

Salut ,

pretul este de 12 eur tva inclus in pret / livrare 15 noiembrie

 

multumesc

Link to comment
Share on other sites

Te rog sa imi dai un pret si un timp de livrare la cablajul pentru senzori parcare fata,doar cablajul,senzori am montati pe bara,iar la calculator in spate am 2 mufe cuplate,nu gasesc firele...http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=DL81&mospid=47545&btnr=66_0026&hg=66&fg=05&lang=it
Link to comment
Share on other sites

Reguli de postare la Mica publicitate

Postarea de anunturi la sectiunea Mica Publicitate este un privilegiu, nicidecum un drept. Deci va rog nu abuzati de acest privilegiu.

Inainte de a posta la Mica Publicitate, va rog sa luati in considerare ca vor aparea discutii pe marginea anuntului. Daca nu doriti acest lucru, atunci folositi site-urile specializate in anunturi de mica publicitate.

...

6. In cazul in care un vanzator are mai multe produse de vanzare din aceeasi categorie el trebuie sa le posteze pe toate intr-un singur topic.

...

ti-am reunit ambele topicuri intr-unul singur ... pe viitor, retine ca respectarea regulilor casei este OBLIGATORIE !

merci

Link to comment
Share on other sites

Reguli de postare la Mica publicitate

Postarea de anunturi la sectiunea Mica Publicitate este un privilegiu, nicidecum un drept. Deci va rog nu abuzati de acest privilegiu.

Inainte de a posta la Mica Publicitate, va rog sa luati in considerare ca vor aparea discutii pe marginea anuntului. Daca nu doriti acest lucru, atunci folositi site-urile specializate in anunturi de mica publicitate.

...

6. In cazul in care un vanzator are mai multe produse de vanzare din aceeasi categorie el trebuie sa le posteze pe toate intr-un singur topic.

...

ti-am reunit ambele topicuri intr-unul singur ... pe viitor, retine ca respectarea regulilor casei este OBLIGATORIE !

merci

 

Multumesc pentru intelegere,

Din pacate nu m-am familiarizat cu forumul inca , dar am sa fiu mai atent la post -uri de caum inainte.

Multumesc

Link to comment
Share on other sites

Salut, am nevoie de 7 litrii + filtru ulei bmw 520i E39 model 1995-2000, imi poti spune pretul total si cand ar fi in bucuresti?

 

 

Salut

9.5 eur filtr ulei

9.5 eur litru de ulei 10w40

 

preturile includ tva

 

cel tarziu luni sunt in bucuresti , transportul pleaca din germania in cateva ore

Link to comment
Share on other sites

salut 1. kit reparatie caseta directie bmw e39 523i 09/97 (simeringuri+bucsi) ?

2. furtunele din poza pret

Salut

 

32 41 1 093 149 56 eur

32 41 1 094 306 30.3 eur

32 41 1 094 841 179 eur

32 41 1 095 526 30.3 eur

 

astea sunt toate furtunele si conductele din imaginea atasata de tine

 

preturi;le includ tva

 

kit de reparatie pt caseta urmeaza sa caut sa vad dac exista asemenea kit pt caseta

 

multumesc

 

salut, nu mi ai raspuns pt reperul 31306757046... as avea nevoie de 2 buc. cand as putea sa le ridic

 

 

sALUT SERBAN

 

 

incerc sa le aduc pe vineri , dar nu este o promisiune, cel mai probabil luni

Link to comment
Share on other sites

Te rog sa imi dai un pret si un timp de livrare la cablajul pentru senzori parcare fata,doar cablajul,senzori am montati pe bara,iar la calculator in spate am 2 mufe cuplate,nu gasesc firele...http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=DL81&mospid=47545&btnr=66_0026&hg=66&fg=05&lang=it

SALUT

 

pret cablaj 71 eur tva inclus

 

livrare cel mai probabil in saptamana 15 -22 nov

 

Te rog preturi pt :

26 11 1 227 410

 

33 52 1 092 362

 

 

33 52 6 776 759

 

 

33 52 6 772 864

 

Multumesc!

Salut

 

86.5 eur

20.07 eur

1.31eur

0.33 eur

 

multumesc

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.