Jump to content

[Vand] Becuri auto cu leduri SMD cu si fara eroare


Recommended Posts

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

e chestia ca am umblat pe la ele si am scapat unu pe jos si nu a mai mers ,si mai vrea un prieten un set daia am cerut 3 cu 3smd :rolleyes:

 

nu e problema cand ai pe stoc si nu uiti da-mi si mie un semn.salut

Link to comment
Share on other sites

e chestia ca am umblat pe la ele si am scapat unu pe jos si nu a mai mers ,si mai vrea un prieten un set daia am cerut 3 cu 3smd :rolleyes:

 

nu e problema cand ai pe stoc si nu uiti da-mi si mie un semn.salut

ok, am notat

daca vrei pot sa-ti trimit cu 3smd-uri dar fara radiator ca sunt la fel ca cele cu radiator

Edited by George M.
Link to comment
Share on other sites

salut, ma intereseaza si pe mine 2 becuri dinacelea cu 6 SMD-uri si radiator la 25 de lei

mai ai? sau cum facem sa mi le trimiti ca le vreau neaparat :D

salut, da mai am o gramada, pai imi dai adresa si numele si ti le trimit prin posta (8lei)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ma intereseaza un bec pt xenon oem, dai si la bucata?

becuri xenon nu am, doar cu SMD-uri

 

Smd'urile acelea H11 se potrivesc la proiectoare la e46? :)

probabil ca da, cel mai bine ar fi sa te uiti la bec sau sa verifici pe urmatorul site daca se potriveste

http://www.lighting.philips.com/in_en/consumer/carlighting/1_car_lighting/car_which_lamp_to_buy.php?main=in_en_consumer_lighting&parent=89083467512&id=in_en_car_lighting&lang=en

Link to comment
Share on other sites

Salut.

 

Becuri cu LED-uri P21W CAN-BUS pentru DRL poti aduce ? Am vazut pe site ca ai P21W, dar fara CAN-BUS. Ma intereseaza un 2 bucati, eventual sa-mi spui si un pret. Mersi.

Link to comment
Share on other sites

Salut.

 

Becuri cu LED-uri P21W CAN-BUS pentru DRL poti aduce ? Am vazut pe site ca ai P21W, dar fara CAN-BUS. Ma intereseaza un 2 bucati, eventual sa-mi spui si un pret. Mersi.

salut, nu am si nici nu am gasit sa aduc :(

 

hb4 ai?

HB4 nu am, doar H3 si H11

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

din pacate nu va lumina ca un bec xenon, nici chiar ca un halogen chiar daca ar avea si 80 de smd-uri dar intradevar va arata bine pe masina

deci sincer eu nu recomand

insa recomand pe proiectoare, acolo arata bine dar la fel nu vei vedea la distanta cu ele

 

 

salut ! am si eu o intrebare daca exista bec h1 cu smd-uri ? si daca inlocuiesc clasicul halogen cu un asemenea bec o sa obtin un rezultat asemanator xenonului si o sa lumineze mai bine ca halogenul ?

sau o sa lumineze ca un bec de pozitie ?

 

Multumesc numai bine !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.