Jump to content

Dezmembrez e39 520d


bogdy

Recommended Posts

Un prieten dezmembreaza bmw 520d touring din 2001,interior din piele, navi mare, volan M (airbag-ul e sarit), webasto, xenon (doar faul din dreapta mai e intreg), etc.

Masina a fost cumparata lovita (rasturnata mai exact) de prietenul meu pentru ca el avea nevoie de blocul motor si volanta restul pieselor fiind de vanzare.

pentru detalii sunati la 0743837178 sau 074533007

Edited by bogdy
Link to comment
Share on other sites

Roata de rezerva de care e? ingusta sau lata?

roata de rez n-o avut ceea ce denota faptu ca masina o fo beton :) , sau cel putin proprietaru ar fi de invidiat :twoup: . Trebe sa te tina musciucu sa nu ai rota de rez. .......,,,sau ..........

 

navi , caseta, far, vandute mai am ceva piese apelati cu incredere :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Suportu pt radiatoare (clima si intercooler), suportii de far, deflector aer exterior, radiator apa ? Am atasat poza pt deflectoru aer si suporti radiatoare in caz ca nu stii la care ma refer

post-2071-1290240243_thumb.jpg

post-2071-1290240297_thumb.jpg

Edited by quze
Link to comment
Share on other sites

nr.1 pret?

 

multumesc

 

Un prieten dezmembreaza bmw 520d touring din 2001,interior din piele, navi mare, volan M (airbag-ul e sarit), webasto, xenon (doar faul din dreapta mai e intreg), etc.

Masina a fost cumparata lovita (rasturnata mai exact) de prietenul meu pentru ca el avea nevoie de blocul motor si volanta restul pieselor fiind de vanzare.

pentru detalii sunati la 0743837178 sau 074533007

post-6289-1290333163_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Oglinda din plafon daca e heliomata un pret?

oglinda s-a dat

 

nr.1 pret?

 

multumesc

 

Un prieten dezmembreaza bmw 520d touring din 2001,interior din piele, navi mare, volan M (airbag-ul e sarit), webasto, xenon (doar faul din dreapta mai e intreg), etc.

Masina a fost cumparata lovita (rasturnata mai exact) de prietenul meu pentru ca el avea nevoie de blocul motor si volanta restul pieselor fiind de vanzare.

pentru detalii sunati la 0743837178 sau 074533007

salut, pt tine 60 lei :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.