Jump to content

Vand e46 m paket


gabi41ubi

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ii stiu pe baieti, mai mult pe cel cu coupe-ul si pot garanta ca masinile sunt ingrijite si le au si demult, nu sunt samsari gen.

 

coupeul poate merita banii , dar tu ca si cunoscator ai da pe un 318 atat ? mi-a placut masina cand am cautat de curand , dar din cauza pretului nici nu am sunat .

 

Coupe-ul e misto de tot, am si probat-o mai demult. Clar n-as lua 318i indiferent care ar fi pretul, dar parerea mea ca nu prea mai gasesti E46 in toate mintile si ingjijit in ziua de azi.

Ba mai exista... masina mea e inca la vanzare! DAR se pare ca lumea cauta NUMAI e46 IEFTINE!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Frumoasa masinuta, dar faza cu jantele 2000 de euro e tare! :twoup: Sa inteleg ca cu gume te-a ajuns undeva la 3500 de euro? Nu cred ca un roman , nu vreau sa supar pe nimeni ar da 2000 de euro cash , bani munciti pe o pereche de jante care dupa parerea mea nu sunt ceva iesit din comun sa puna pe o masina de 7000 de euro!

 

Spor la vanzare!

Link to comment
Share on other sites

e superba masina arata f bine in poze

 

fara suparare pretul este mare

 

iar jentile si cauciucurile alea late iti scad din performantele masinii o ingreuneaza si in plus iti creste consumul

 

Nu inteleg de ce pun unii ditamai rotile pe 316 318,fratilor astea nu-s 330 sau m3-uri sunt submotorizari

Link to comment
Share on other sites

Frumoasa masinuta, dar faza cu jantele 2000 de euro e tare! :twoup: Sa inteleg ca cu gume te-a ajuns undeva la 3500 de euro? Nu cred ca un roman , nu vreau sa supar pe nimeni ar da 2000 de euro cash , bani munciti pe o pereche de jante care dupa parerea mea nu sunt ceva iesit din comun sa puna pe o masina de 7000 de euro!

 

Spor la vanzare!

pretul de catalog al jantelor este de 2000 Euro la ce bani am luat eu jantele nu cred ca e problema ta.

 

e superba masina arata f bine in poze

 

fara suparare pretul este mare

 

iar jentile si cauciucurile alea late iti scad din performantele masinii o ingreuneaza si in plus iti creste consumul

 

Nu inteleg de ce pun unii ditamai rotile pe 316 318,fratilor astea nu-s 330 sau m3-uri sunt submotorizari

Probabil ai sa intelegi in momentul in care o sa ai un certificat de conformitate de la BMW si iti vor fi trecute mai multe dimensiuni pentru cauciucuri in CIV si talon.

 

O zi buna.

Link to comment
Share on other sites

e superba masina arata f bine in poze

 

fara suparare pretul este mare

 

iar jentile si cauciucurile alea late iti scad din performantele masinii o ingreuneaza si in plus iti creste consumul

 

Nu inteleg de ce pun unii ditamai rotile pe 316 318,fratilor astea nu-s 330 sau m3-uri sunt submotorizari

 

sa nu exageram totusi...sa stii ca poti pune niste jante gen 17,18 de buna calitate care sunt mai usoare decat cele originale cu mult, am avut OZ ultraleggera pe 17 si erau mai usoare ca alea de tabla, iar astea cred ca sunt destul de usoare tinand cont de pret, asa ar trebui cel putin, e drept ca nu e rentabil poate sa dai peste 2000Eur pe jante pentru o masina de 8k, ca in exemplul de fata, insa asta e doar alegerea proprietarului, sunt banii lui si face ce vrea cu ei, indiferent cum i-a facut, banii investiti in tuning nu ii mai scoti, dar daca am gandi asa nu am mai face nimic la masini, pana la urma o viata ai si daca ai o pasiune e greu sa te abtii, sunt bani investiti cu inima nu cu capul de cele mai multe ori!

Edited by mik15
Link to comment
Share on other sites

Pentru cunoscatori anuntul de pe 4tuning a fost gresit. (greseala a fost reparata)

Tot pentru acesti cunoscatori consultati mobile.de

Jantele care sunt la ora actuala pe masina sunt Hamann pg2 pe 18'' ( poate consultati o oferta Hamann).

 

Mie mi se pare foarte clar ce scrie vanzatorul,jantle care sunt pe masina=2000 euro,nu zice nicaieri ca el a dat 2000 euro pe ele!

Pot sa le confirm valoarea lor pentru ca le are de la mine!!!

Totusi conteaza masina(care este foarte frumoasa)omul vrea sa o vanda nu sa discute despre jante!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.