Jump to content

Vand BMW e36 318is Coupe!


dragosalexandrul

Recommended Posts

Vand BMW 318is Coupe intrat in Romania in Noiembrie 2010.

An:1995

Rulaj:124500km

Dotari:Suspensie M,Servodirectie,Airbag,Trapa,Oglinzi,Geamuri electrice,Inchidere centralizata,Carlig remorcare detasabil original BMW, cd -player original BMW Buisness,Jante Aluminiu.

Masina se afla intr-o stare foarte buna si poate fi vazut in Bucuresti.

FARA SCHIMBURI!!!

 

Taxa de mediu stabilita de 590E !

 

Pret:2100E

 

Tel: 0740407670

0744497771

post-15105-1289587902_thumb.jpg

post-15105-1289587909_thumb.jpg

post-15105-1289587914_thumb.jpg

post-15105-1289587918_thumb.jpg

post-15105-1289587924_thumb.jpg

post-15105-1289587928_thumb.jpg

post-15105-1289587933_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

cat de cretin trebuie sa fie ala care cumpara cazanul asta sa creada ca masina are 124k km ??????

 

Ar trebui sa-i pui o intrebare(daca intr-adevar te intereseaza ceva),nu sa-ti expui parerea nefiind on topic si sa incarci anuntul.

 

O.T. Foarte bine "cosmetizata". Se plateste vreo taxa pentru depreciere?

Edited by el_fefe
Link to comment
Share on other sites

unul singur ... are 15 ani, la o medie de 4000Km / luna => 720.000 KM! Mai vrei si alte argumente?

 

Corectie! Cazan bine cosmetizat!

 

Offtopic.... Se intampla sa mergi si 8000 de km intr-un AN, nu neaparat in 2 luni. Crede-ma pe cuvant.

Daca ai dat toti banii + ce ai imprumutat de la banca, neamuri si prieteni sa-ti cumperi BMW ... probabil ca intradevar nu faci mai mult de 8.000 intr-un an. Asta e exact genul de cumparator de BMW care se duce la dezmembrari sa cumpere filtru de aer SH ca a lui s-a rupt si unul nou e scump. In conditii normale, in tarile in care autostrazile sunt ceva mai mult decat un vis, si in care serviciul e la 30-50Km de casa (ceva normal pe alte meleaguri), sa faci lunar 4-5.000 chiar nu e mare scofala.

 

In general omul cand cumpara un lucru, il cumpara sa se foloseasca de el. Un E36 limbaj de maidan n-o sa fie "masina de duminica".

 

So, hai sa nu mai visam la bunicute virgine si sa acceptam realitatea ca romanul e un bou fudul care prefera sa cumpere un rahat frumos ambalat ...

 

Faptul ca are 15 ani o face cazan?

Wow...

 

Da Serifule ...

Edited by paul
Nu mai utiliza cuvinte vulgare. Ai 5 zile timp sa inveti sa vorbesti.
Link to comment
Share on other sites

Tu ce masina ai? Nu dupa nr.km spui ca o masina este cazan,ci dupa starea tehnica.''Daca ai dat toti banii + ce ai imprumutat de la banca, neamuri si prieteni sa-ti cumperi BMW'' am citit si eu articolul asta, daca o fi pe bune ce a facut prostul ala,nu inseamna ca asta e genul de cumparator de Bmw.
Link to comment
Share on other sites

cat de cretin trebuie sa fie ala care cumpara cazanul asta sa creada ca masina are 124k km ??????

Sa-mi bag, dar ai probleme grave.

Eu in primul an cand am luat masina am facut 12000km si nu ca nu am bani sa merg cu ea sau sa o intretin, am facut doar atat petru ca mai aveam o masina personala plus masina de la firma plus masina parintilor. Asa ca revino-ti. In al doilea an am facut vreo 14000km si tot asa pe langa bmw am mai avut 3 masini la dispozitie.

Plus ciriasa de pe tort am si investit in masina ca sa nu fie "cazan", doar sapt asta am bagat 11 mil, reconditionat caseta si una alta pe la directie pentru ca in decembrie vreu ITP pe bune nu pe pile.

Mare ti-e gradina Doamne.

Link to comment
Share on other sites

cat de cretin trebuie sa fie ala care cumpara cazanul asta sa creada ca masina are 124k km ??????

 

 

masina arata bine iar pretul de vanzare este bun...iti urez bafta la vanzare iar din punctul meu de vedere masina ta nu este un cazan, ba chiar este muult mai buna decat cazanele altora.....

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

unul singur ... are 15 ani, la o medie de 4000Km / luna => 720.000 KM! Mai vrei si alte argumente?

 

Corectie! Cazan bine cosmetizat!

 

Offtopic.... Se intampla sa mergi si 8000 de km intr-un AN, nu neaparat in 2 luni. Crede-ma pe cuvant.

Daca ai dat toti banii + ce ai imprumutat de la banca, neamuri si prieteni sa-ti cumperi BMW ... probabil ca intradevar nu faci mai mult de 8.000 intr-un an. Asta e exact genul de cumparator de BMW care se duce la dezmembrari sa cumpere filtru de aer SH ca a lui s-a rupt si unul nou e scump. In conditii normale, in tarile in care autostrazile sunt ceva mai mult decat un vis, si in care serviciul e la 30-50Km de casa (ceva normal pe alte meleaguri), sa faci lunar 4-5.000 chiar nu e mare scofala.

 

In general omul cand cumpara un lucru, il cumpara sa se foloseasca de el. Un E36 pana-i pula n-o sa fie "masina de duminica".

 

So, hai sa nu mai visam la bunicute virgine si sa acceptam realitatea ca romanul e un bou fudul care prefera sa cumpere un rahat frumos ambalat ...

 

Faptul ca are 15 ani o face cazan?

Wow...

 

 

Da Serifule ...

 

Eu doar ti-am explicat o situatie posibila. Prefer sa cred ca si tu ai zis la fel.

Deocamdata nu traim intr-o tara normala in care sa iti permiti sa mergi cu masina oriunde si mai ales prin oras.

 

Personal prin Iasi merg cu un Matiz, in afara merg cu E34-ul. Mi se pare ca imi protejez si buzunarul dar si masina. E mult mai usor sa tin din scurt schimbul de piese la un Matiz decat la un E34. Si crede-ma ca anul asta nu am facut mai mult de 8000 de km cu e34-ul in afara, si nici nu am avut senzatia ca nu m-am folosit de e34.

Link to comment
Share on other sites

Da-i repede edit ca risti un suspend!

 

Daca ai dat toti banii + ce ai imprumutat de la banca, neamuri si prieteni sa-ti cumperi BMW ... probabil ca intradevar nu faci mai mult de 8.000 intr-un an.

 

So, hai sa nu mai visam la bunicute virgine si sa acceptam realitatea ca romanul e un bou fudul care prefera sa cumpere un rahat frumos ambalat ...

Deci daca iti iei BMW, trebuie neaparat sa mergi cu el mai mult decat merg taximetrele. :)

 

P.S: Tu esti roman? :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.