Jump to content

O noua dragoste


zeky

Recommended Posts

  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tot cu grupul ala nebun? :frantics:

 

ps: am vazut pe stanceworks poza d'alu jointu cu a lui si in mai fata masina ta, de la meeting. :goodjob: 8)

 

nu, are alt grup acum..s-a schimbat si ala. :thumbsup: ...este si pe stance..adevarat!..acolo apare si bijuteria lui da_joint cristian fotbalist brazilian :laugh:

 

ce iti mai place sa te dai rotund.ia de aici poza si taci,nu mai pune intrebari stupide...cum nu stii ce sa alegi intre zender si ltw?

 

mergem pe ltw!

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ai o masina foarte frumoasa felicitari!!

 

Acum iarta-ma ca poluez putin topicul, dar zi-mi si mie te rog frumos mai multe detalii despre telefonul bmw. Daca e functionabil? adica sa se poata lega la o retea de telefonie din romania, daca se poate sa mearga in boxele masinii? deci care sunt functiile lui reale? ma intereseaza si pe mine, dar mai intai de toate as vrea sa aflu despre functionalitate.

 

Multumesc si scuze ca m-am bagat, Raul.

Link to comment
Share on other sites

Super tare! Multumesc foarte mult pt. informatii(nu prea aveam de unde sa le iau), nu stiam daca poate deveni functionabil in romania. Ai raspuns foarte prompt.

 

Stima, Raul.

 

singurul coleg de aici de pe forum care si-a montat singur asa ceva pe masina si care stie ce-ti trebuie este emu...ia legatura cu el daca vrei sa-ti pui......0745500019...

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

Multumesc tare mult! O ultima intrebare ca sa nu poluez prea mult: a tau a fost pus din fabrica pe masina?

 

Inca o data jos palaria pt. masina! :heart:

 

Stima, Raul.

 

da, al meu a fost pus din fabrica pe masina.....dealtfel toate optiunile sunt de fabrica pe ea...a avut si scaune electrice dar am renuntat la ele pentru vadere! Vadere pe care o sa le vand curand pentru alte vadere! (mai am un set)

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

Scaunele sunt originale ? Sau le-ai facut tu sa arate asa?

 

sunt retapitate....cam greu sa arate asa niste scaune fabricate acum 10-15 ani!

 

Cred ca ai vrut sa ma intrebi daca sunt retapitate....ca originale era clar ca sunt, nu am vazut replici dupa vadere pana acum!

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

sunt retapitate....cam greu sa arate asa niste scaune fabricate acum 10-15 ani!

 

Da normal ca sunt retapitate :) Eu ma refeream la forma lor, ca cele sport normale nu au 'cocoloasele' alea sus la nivelul umerilor, sau cel putin eu nu am vazut sa aiba.

Link to comment
Share on other sites

Da normal ca sunt retapitate :) Eu ma refeream la forma lor, ca cele sport normale nu au 'cocoloasele' alea sus la nivelul umerilor, sau cel putin eu nu am vazut sa aiba.

 

astea sunt scaune de m3 e36...nu au nicio legatura cu scaunele de le stii tu, alea sport

 

sunt 2 lucruri total diferite

Link to comment
Share on other sites

Cred ca si fabrica BMW s-ar minuna daca ar vedea BMW-ul tau! :heart:

 

sa nu exageram...masina mai are mult pana departe...mai sunt ffff multe lucruri de facut la ea ca sa fie ok....sunt pisici de imi dau clasa la orice ora.. :thumbsup:

 

Am inteles. Arata super, schimba mult aspectul.

 

Numai pe E36 s-au pus in stilul asta sau?

 

din cate stiu eu, da..doar pe e36 s-au pus!

Link to comment
Share on other sites

Asa-i cel mai frumos, cand toate sunt puse de fabrica! E foarte greu sa aliniezi o masina, daca dotarile sunt puse ulterior.Oricum felicitari pt. masina!

 

daca ti le pune cine trebuie, gen emu, nu cred ca faci diferenta :thumbsup:

 

on:

 

zeky, 2 seturi? :goodjob:

 

daca dai unul, sa imi dai si mie pm te rog, cu pretul lor. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.