Jump to content

O noua dragoste


zeky

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

azi am dat comanda de suspensie raceland reglabila....jantele le-am facut aurii cu gume 205/40/17.... :download:

 

dupa ce vine suspensia voi pune si jantele...o sa-i trag si o folie fata/spate (cea mai deschisa)+ praguri si bara spate vopsite

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

efectul raceland reglabila+rondel58..... :download:

 

multumesc alex_maniaku pentru ajutor....

 

am aruncat 205/40 17 pe 8,5j..et13... :download:

 

pe fata am lasat-o la jumatate si spatele mai merge lasat 1cm dar nu mai este cazul....saptamana viitoare voi trage de aripile spate ca sa pot pune jantele :goodjob:

 

Frumose tare jantele, vin perfect cu albul masinii :)

 

De unde ai luat jantele si cu cat?

 

m-au costat 350 euro jantele fara gume...

 

...

 

....

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

De unde? :)

 

dupa net! :rolleyes:

 

tare suspensia, deci sa-nteleg ca nu se lasa deloc?

 

"pe fata am lasat-o la jumatate si spatele mai merge lasat 1cm dar nu mai este cazul....saptamana viitoare voi trage de aripile spate ca sa pot pune jantele "

 

te-ai uitat doar la poze vad :thumbsup: ..

 

Ai ceva cu lunganii? :p Se aplica manevra Flintston :whistling:

 

ce ai ma cu mana omului :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Hai ca inca 5 posturi si aflu de unde pot sa-mi iau si eu :D. zi bre locu exact sa ia si fratili tau janti :popcorn:

 

le-am luat de la ploiesti...dar era singurul set... :D ...vezi ca parca am mai vazut pe net la vanzare cateva seturi...unele prin timisoara si altele pe la hunedoara parca....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.