Jump to content

O noua dragoste


zeky

Recommended Posts

  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vorbesc de design, iti dai seama ca nu am masurat din ochi ET.ul,

Prima data pe M5 E34 au aparut, si standard numai pe el au fost.

 

aprob! :drinks:..oricum, nu multa lume le apreciaza dar pentru mine putin conteaza :thumbsup:

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

la e34 sunt cam cele mai cautate si costa si o groaza de bani, mai e si un model BBS care concureaza cu ele sa zicem.

 

 

acum chiar nu stiu cum arata pe e36 ca nu am vazut niciodata, din pozele postate pare ok.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
aseara mi-au furat bandourile de pe bara fata cu tot cu numarul de inmatriculare....jur ca nu-mi doresc sa-l prind pe vreunul la masina.....nu cred ca m-as putea controla prea usor :angry: Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

ba da ce marlani,sa ai grija sa nu iti fure bara in seara asta ca daca ai luat bandourile au acces la suroabe. :(

 

saraca masina.....din cauza astora imi vine iar sa o vand sau sa o fac bucati.....aseara am dat si capacele de la jante jos....:(

Link to comment
Share on other sites

pune o alarma cu senzori de distanta, macar asa ii mai descurajezi putin, se mai uita cineva la ei totusi.

 

asa am patit si eu dupa ce mi-au furat senzorii de parcare, mereu ma gandeam ca poate iar mai lipseste ceva :frantics:

 

devi paranoic cu astia, o iei razna

Edited by Alex Iulian
Link to comment
Share on other sites

pune o alarma cu senzori de distanta, macar asa ii mai descurajezi putin, se mai uita cineva la ei totusi.

 

asa am patit si eu dupa ce mi-au furat senzorii de parcare, mereu ma gandeam ca poate iar mai lipseste ceva :frantics:

 

devi paranoic cu astia, o iei razna

 

nu-mi vine sa renunt la alarma de fabrica...:(

Link to comment
Share on other sites

da, deci bandourile de pe bara "M" trebuiesc sa stea in portbagajul masinii sau in casa,(zeky stie) iar in legatura cu alarma ar trebui sa inventeze astia una care sa-ti smulga mainile in momentul in care atingi masina... mie mi-au furat bara din fata cu alarma conectata si cu pagerul langa mine in dormitor nici n-a mieunat saracul.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.