Jump to content

Vand Jante OEM Styling 5 pe 17" (BBS RC 090)


Rony

Recommended Posts

Salutare,

 

Vand Jante OEM Styling 5 pe 17" (BBS RC 090) pentru BMW E36 E46 E90 E91 E92 E93 Z4 Z3 etc . Sunt echipate cu gume 2x Bridgestone 225/40/17 , 2x Goodyear 235/45/17. Au capace toate cu sigla BMW, le-am avut pe masina mea.

 

8Jx17" ET 35 fata

8Jx17" ET 35 spate

 

nu sunt lovite, indoite, sudate sau orice altceva.

Atasez poze. Pozele nu sunt fenomenale, le-am facut cand le-am dat jos de pe masina cu un telefon sa le pun pe cele de iarna.

Pretul: 400 euro , locatitatea: Bucuresti

post-26358-1290701869_thumb.jpg

post-26358-1290701875_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

jantele depinde pe ce le pui.Pe seria 3 , ele fiind mai greoaie , e mai grea directia , cand pleci de pe loc dai mai mult de volan, La viteza de peste 30 km/h la cat duce masina se comporta normal. Ele fiind facute pentru seria 5 , banuiesc ca merg altfel acolo. Nu am avut/nu am testat.

Pretul nu este negociabil.Sunt impecabile.Nu am de ce sa negociez si sa scad. Oricum si 400 euro mi se par putini banuti.Nu ma grabesc sa le dau, am toata iarna la dispozitie

Edited by Rony
Link to comment
Share on other sites

iti ofer la schimb aceste jante... :twoup:

 

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...p;#entry1276706

 

ma intereseaza banii.Nu fac schimburi. Multumesc

 

Cum se comporta jantele la rulare in general, dar si la viteze mai mari?

Pretul este negociabil?

 

au fost ale mele jantele, am mers cu 200 km/h si nu bateau

 

Dupa cum spune si armin , ele nu bat. Multam

Link to comment
Share on other sites

ultim pret pentru cineva care chiar ar cumpara?

 

am primit zeci de telefoane de ieri pana astazi. Mi sa oferit 450 de euro pe ele si e normal sa accepti pretul cel mai bun.Practic atat si fac, si nu am de gand sa le las sub pentru ca sunt impecabile.

Link to comment
Share on other sites

pai daca aici ceri 400 si ti s-a oferit 450, de ce nu le dai???....din experienta proprie, vezi ca sunt multi interesati care ofera si putini care vor sa cumpere cu adevarat...

 

astazi cred ca le dau. sa vedem.

Link to comment
Share on other sites

ok, vezi ce si cum faci... daca nu le dai, astept un pm .daca te gandesti la un pret

 

pretul ramane la 450. Multa lume ma suna pt pretul actual , le-am pus si pe 4tunning si sunt destul de cautate.

 

deci pretul creste de la 400 la 450...foarta tare :twoup:

Link to comment
Share on other sites

nu cred ca e 450, ca 450 a primit si nu le-a dat.o fi 500 :)

Nu are sens sa credem chiar TOT ce scriu unii si altii! Doar nu va inchipuiti ca vrea sa vanda set de jante cu 400 E, suna cumparatorul care ofera 450 E si el refuza!!!!!!! :twoup:

Apoi, daca pui un produs la vanzare cu un pret (400 E), cine-l vede te suna si-ti propune sa-ti mai dea inca 50 E in plus???!! Voi ati patit asta, ca eu ...NICIODATA!!!

Si, dupa ce l-a postat la vanzare mai creste pretul in cateva zile!!! E ok?

Cu stima

Link to comment
Share on other sites

Adevarul este ca vanzatorul isi atinge scopul: sta mereu pe prima pagina!!!!

Ca, doar nu-si inchipuie ca poate creste pretul saptamanal si .... Asteapta pana ii ofera cineva cei 400, dar, pana atunci, tine postul sus! E singura explicatie logica!

Link to comment
Share on other sites

Ce tiganeala =)) le da mesaje la clienti gen "ala mi-a oferit 450e. tu oferi 470e ca sa ti le dau?" il puneai pe drum degeaba pe baiatul de la Valcea dupa ce ai zis ca i le dai in 400e.sincer ma oftic ca luam si eu de la el un kit xenon si nu mai plateam curierul ca tot venea el in bucuresti.
Link to comment
Share on other sites

Adevarul este ca vanzatorul isi atinge scopul: sta mereu pe prima pagina!!!!

Ca, doar nu-si inchipuie ca poate creste pretul saptamanal si .... Asteapta pana ii ofera cineva cei 400, dar, pana atunci, tine postul sus! E singura explicatie logica!

 

 

pe fortunning le are sau le-a avut la 470.....ideea e ca daca aici ai spus 400 nu poti creste la 450 asaaaa ca in alta parte erau mai scumpe...asta arata lipsa de seriozitate, cel putin pentru mine.... :twoup:

 

daca le-a vandut sa-i fie de bine insa pe viitor ar trebui sa invete sa respecte mai mult posibilii cumparatori....

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.