Jump to content

BMW E46 Sedan


bobbygmures

Recommended Posts

Eu tot nu am inteles cu a putut sa iti fure cineva clima... :) Ti-au furat doar panoul digital si ai in rest toata instalatia sau cum? Dar vad ca si duzele centrale de aer sunt fara rotita de pe mijloc exact ca la cele fara clima... :twoup:

 

 

Este posibil sa nu fi avut clima deloc, deci daca imi pun clima de la 0 toata instalatia cam pana la cat m-ar ajunge toata treaba?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O poza de la lacul Zetea :twoup:

 

Si ceva ce era de asteptat: vin cu taxiul de la un chef dimineata pe la 5 asa... si ce vad? Imi lipseste capacul de la oglinda stanga... Foarte frumos pe la noi. Noroc ca desteptul care l-a dat jos l-a aruncat in iarba pe langa bloc si l-a gasit un vecin... Ai BMW, watch the mirrors! :))

post-39113-1291292033_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Niste poze asa.. de sezon :twoup: Cam urat ii fuge curul dar incep sa ma obisnuiesc :twoup: Urmatoarea masina trebuie sa fie 4x4 :twoup:

 

Cam urata treaba cu limita de 1000Kb la poze :twoup: In poza facuta de sus m-am jucat putin in photoshop... Niste grile negre ar prinde bine :twoup: :twoup:

 

:)

 

:)

post-39113-1292352000_thumb.jpg

post-39113-1292352035_thumb.jpg

post-39113-1292352604_thumb.jpg

post-39113-1292352624_thumb.jpg

post-39113-1292352652_thumb.jpg

post-39113-1292353009_thumb.jpg

Edited by bobbygmures
Link to comment
Share on other sites

Daca ai ceva ce sa imi spui poti sa imi trimiti un pm, avand in vedere ca sunt pe bmw club de 1 an si am 130 de posturi nu ma face un dependent de a posta. Si daca este un 318i Stock ce ????? Trebuie sa suferi de dotari ca sa fie o masina frumoasa. Probabil te oftici ca nu am postat si la masina ta "E60" ca e frumoasa. Edited by Dobre Alexandru
Link to comment
Share on other sites

Daca ai ceva ce sa imi spui poti sa imi trimiti un pm, avand in vedere ca sunt pe bmw club de 1 an si am 130 de posturi nu ma face un dependent de a posta. Si daca este un 318i Stock ce ????? Trebuie sa suferi de dotari ca sa fie o masina frumoasa. Probabil te oftici ca nu am postat si la masina ta "E60" ca e frumoasa.

Looooloooooo vezi k nu am topic cu masina :twoup:)))))))

Dar dc as fi avut eram foarte invidios ca tocmai tu miezule nu ai postat!Oricum "FRUMOASA MASINA" :))))))

Link to comment
Share on other sites

Frumoasa masina.

Si uite asa ai mai adunat un post;),eu nu pot sa inteleg ce e frumos?Este un e46 stock acoperit de zapada.

P.S.Sa te poarte multi km fara incidente.

 

Nu pot sa iti zic altceva, decat ca iti doresc un bmw tunat, cartonat, kituit si gletuit pana la ultimul bandou... Daca e mai frumos asa. Aaa da, si cu numere de Bulgaria, ca se poarta :twoup:

 

Si deocamdata despre asta este vorba pe acest forum, despre frumusetea BMW-urilor DE LA MAMA LOR. Daca nu ti se pare frumos un bmw stock, cred ca apartii de forumul 4tuning....

 

On Topic: Multumesc tuturor, pt pareri

Link to comment
Share on other sites

ai roti de 5-ar ?

 

Nu stiu ce roti sunt... Dar tot e mai bine ca niste roti de tabla cu capace pt iarna :)

 

Ma tot uitam pe autovit si am vazut E46 non-facelift cu grile de facelift... si invers... Nu stiti capotele se potrivesc de la unu la altu??

Cum sa vezi nFL cu grile FL? Grilele de FL sunt mai mari decat cele de la nFL.

 

In ceea ce priveste capotele, din cate stiu eu, se potrivesc de la unu' la altul, mai exact o capota de FL pe un nFL. Chiar am si vazut unu', insa nu arata prea bine, parerea mea. Adica acoperea prea mult din far si dadea impresia unui Bad Boy Look, insa unu' nereusit. Adica se vedea de la o posta ca acea capota nu isi avea locul acolo, cam ca saua pe vaca... : :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Cum sa vezi nFL cu grile FL? Grilele de FL sunt mai mari decat cele de la nFL.

 

In ceea ce priveste capotele, din cate stiu eu, se potrivesc de la unu' la altul, mai exact o capota de FL pe un nFL. Chiar am si vazut unu', insa nu arata prea bine, parerea mea. Adica acoperea prea mult din far si dadea impresia unui Bad Boy Look, insa unu' nereusit. Adica se vedea de la o posta ca acea capota nu isi avea locul acolo, cam ca saua pe vaca... : :twoup:

 

http://autovit.ro/bmw-318-C16529834.html asta e cu faruri FL si grile nFL

 

http://autovit.ro/bmw-320-C16620491.html si asta e cu grile FL pe nFl. Nu arata rau ultima :)

Link to comment
Share on other sites

http://autovit.ro/bmw-318-C16529834.html asta e cu faruri FL si grile nFL

 

http://autovit.ro/bmw-320-C16620491.html si asta e cu grile FL pe nFl. Nu arata rau ultima :)

Mda, prima zici ca-i struto-camila. Oricum farurile alea sunt niste facaturi ieftine si oribile!

 

A 2-a arata ceva mai bine. Ti-am zis ca am vazut si eu una asa, insa nu avea si bara de FL, ci ramasese de nFL si mie unu' nu mi-a placut. :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Eu nu am absolut nimic cu tine sau cu masina ta,NU MAI LUA TU FOC AIUREA,am replicat la ce a zis mister "FRUMOASA MASINA"cnd tu ai pus o poza cu masina acoperita de zapada,dar acum parerera mea este ca ai un e46 CHEL,stock stock stock,sa imi fie cu iertare nu vreau sa te dezamagesc dar eu nu am vazut nimic FRUMOS,ca o fi intretinuta,ingrijita,etc...nu te contrazic,dar FRUMOS nu vad!!!!

Si mai trebuie sa iti mai tragi 2-3 poze cu tine lg masina sa te cunoasca lumea,sa fii faimos :twoup:))))

P.S. Sunt masini pe 4tuning care dau clasa la a ta(la masinutza lui BOBBY cu 2b si cu Y ) :)

Edited by kathalin
Link to comment
Share on other sites

kathalin, no offence, man, insa intamplator ti-am mai vazut posturi pe forumul asta si nu ai "derapat" niciodata asa. :) Ce ai cu omul daca lui ii place? Si mie imi place...indiferent ca este cheala asa cum spui tu... Pare o masina ingrijita si mie unu' imi place E46-le in mod special. E o vorba: "nu-i frumos ce e frumos, e frumos ce-mi place mie."

 

Faptul ca ai E60 acum te face mai special? :twoup: Cu ce a gresit omu' ca a spus ca ii place masina asta? A incalcat vreo regula a forumului, a facut-o intr-un mod necivilizat, cu ce a gresit? :)

Edited by Bobo1987
Link to comment
Share on other sites

kathalin, no offence, man, insa intamplator ti-am mai vazut posturi pe forumul asta si nu ai "derapat" niciodata asa. :) Ce ai cu omului daca lui ii place? Si mie imi place...indiferent ca este cheala asa cum spui tu... Pare o masina ingrijita si mie unu' imi place E46-le in mod special. E o vorba: "nu-i frumos ce e frumos, e frumos ce-mi place mie."

 

Faptul ca ai E60 acum te face mai special? :twoup: Cu ce a gresit omu' ca a spus ca ii place masina asta? A incalcat vreo regula a forumului, a facut-o intr-un mod necivilizat, cu ce a gresit?

Stai sa ma fac inteles,eu nu am avut initial nimic cu initiatorul topicului ,m-am legat de de ce a zis colegul dobrealexandru "masina frumoasa" si boby pusese o poza cu masina acoperita de zapada,asta ma facut sa trag concluzia k a fost un post pentru a creste numarul lor si ma amuzat ,dupa cre Boby a luat foc crezand k eu am ceva cu masina lui,cre este total fals.Ce masina am eu nu are nici o relevanta ,nu a gresit cnd a zis k e frumoasa ,poate nu am inteles eu exact sensul,dar daca ar fi sa fiu rautacios pot sa zic cum sa pui titlu "Masinutza lui Bobby"?

Recunosc ca ultimul meu post a fost rautacios si imi cer scuze,dar cu toata sinceritatea ma repet este un e46 stock,atat!!!!!!Nu contest ca pentru el este cea mai frumoasa masina,poate este si foarte intretinuta,ingrijita,de nota 10 tehnic care conteaza mult mai mult decat esteticul cel putin pt mine.

p.s.Masina mea de suflet este e30,desi am avut si e46 si nu am avut probleme majore cu el,dar e30 mie imi vine in minte cnd zic BMW.

P.S2 PACE TUTUROR!

Edited by kathalin
Link to comment
Share on other sites

Vad ca tii cu tot sufletul sa imi strici topicul, si tema acestui forum... E stock si asta am si cautat cand mi l-am luat. Nu am luat foc, nu sunt d-ala care ia foc pt chestii d-astea... Dar nu e frumos sa te bagi in seama asa... Deocamdata n-ai fost la o tura cu masina mea sa vezi cum merge sau altceva. Daca nu ai ceva de zis care sa fie de bun simt, mai bine te abtii si iti vezi de treaba... E un e46 acoperit de zapada si e stock, dar e al meu :twoup:

 

In fine, rog un moderator sa stearga toate posturile acestui "kathalin" cu TH si tot ce are legatura cu ce a postat el... In acest topic nu este vorba de figurile unor persoane, si nu vreau sa se schimbe subiectul. Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Vad ca tii cu tot sufletul sa imi strici topicul, si tema acestui forum... E stock si asta am si cautat cand mi l-am luat. Nu am luat foc, nu sunt d-ala care ia foc pt chestii d-astea... Dar nu e frumos sa te bagi in seama asa... Deocamdata n-ai fost la o tura cu masina mea sa vezi cum merge sau altceva. Daca nu ai ceva de zis care sa fie de bun simt, mai bine te abtii si iti vezi de treaba... E un e46 acoperit de zapada si e stock, dar e al meu :)

 

In fine, rog un moderator sa stearga toate posturile acestui "kathalin" cu TH si tot ce are legatura cu ce a postat el... In acest topic nu este vorba de figurile unor persoane, si nu vreau sa se schimbe subiectul. Multumesc!

 

iti spun io masina e frumoasa dar e baiatu' gelos ... nu mai fii suparat :)

 

app ....tu ii pui GPL pe ea ?? te ai gandit ?? :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.