Jump to content

BMW E46 Sedan


bobbygmures

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

phhhiuuuu...

interesante posturi pe aici.

am mai multe de spus si le voi numerota sa fie clare :twoup:)

 

1.FRUMOASA MASINA

2.kathalin si masina mea este una stock si imi place asa cum este si pe langa asta nu sunt singurul care o place.fiecare are gusturile lui.eu cred ca omul sincer a facut acel compliment ca i-a placut.

3.kathalin ce trebuie sa aibe o masina sa fie frumoasa?spui tu ca este stock si nu este frumoasa poate este ingrijita.mie personal E46,in principiu FL este foarte frumos stock cu niste jante frumoase si NFL este aproape la fel de frumos

4.boby pozele de la "masina mea" ar trebui sa fie doar cu masina.in momentul in care apari si tu in poze il transformi in hi5 sau feisbuc.pe mine nu ma dereanjeaza asta,pe FB si eu am poze cu masina.este a mea si imi place la nebunie.aici pe forum vei primi numai critici cu pozele de FB sau hi5 :)

5.boby ce au masinile cu numere de bulagria?sunt mai prosti,mai cretini cei cu numere de bulgaria?daca au actele in regula nu este nici o problema.si cei din romania merg cu acte in neregula.tot aia este :twoup:

6.kathalin fiecare vrea mai multe pagini pe topicul cu masina lui.asta inseamna ca este apreciata,frumoasa,sau nu.nu poti contesta posturile altor useri si gusturile lor.

 

 

7.CRACIUN FERICIT in continuare :)

Link to comment
Share on other sites

5.boby ce au masinile cu numere de bulagria?sunt mai prosti,mai cretini cei cu numere de bulgaria?daca au actele in regula nu este nici o problema.si cei din romania merg cu acte in neregula.tot aia este :)

De regula, masinile de BG, mai ales BMW-urile, sunt conduse numai de indivizi pe care ii "vana" Hitler...si bine facea... :twoup: Nu este chiar o regula, insa in 80-90% din cazuri asa este...

Link to comment
Share on other sites

De regula, masinile de BG, mai ales BMW-urile, sunt conduse numai de indivizi pe care ii "vana" Hitler...si bine facea... :twoup: Nu este chiar o regula, insa in 80-90% din cazuri asa este...

nu stiu daca este chiar asa mare procentajul,in fine.nu vreau sa ma contrazic,dar eu nu ii vad cu alti ochi pe cei cu nr de bulgaria.sunt satul de oameni cu nr de DB care circula ca pe maidan...aia cu nr straine sunt prea putini in comparatie cu astia ai nostri

Link to comment
Share on other sites

rumanian way.....omu´ deschide un topic in sectiunea " MASINA MEA " !!!!!!!!! si vin unii care conform nu stiu caror standarde cei cu numere de Bulgaria sunt

........o anumita minoritate, scuze, aproape toti !!!!!

 

 

citez : " ii "vana" Hitler...si bine facea... "

 

 

grele cuvinte !!!! imi pare rau sa iti spun si te-as ruga sa nu te obosesti sa imi raspunzi pentru ca vom polua topicul omului si nu are rost

 

bobbygmures, important e sa iti placa tie masina , sa te simti bine, intr-un cuvint sa ai PLACERE in a conduce un BMW....restul e umplutura !

Edited by bolyboly
Link to comment
Share on other sites

De regula, masinile de BG, mai ales BMW-urile, sunt conduse numai de indivizi pe care ii "vana" Hitler...si bine facea... :twoup: Nu este chiar o regula, insa in 80-90% din cazuri asa este...

nu stiu daca este chiar asa mare procentajul,in fine.nu vreau sa ma contrazic,dar eu nu ii vad cu alti ochi pe cei cu nr de bulgaria.sunt satul de oameni cu nr de DB care circula ca pe maidan...aia cu nr straine sunt prea putini in comparatie cu astia ai nostri

Asa o fi prin Dambovita, insa vino la C-ta si o sa vezi despre ce vorbesc. Cred ca tot ei sunt si motivul pentru care ramanem fara diverse accesorii de pe masini. Repet, nu toti, insa mare majoritate.

 

rumanian way.....omu´ deschide un topic in sectiunea " MASINA MEA " !!!!!!!!! si vin unii care conform nu stiu caror standarde cei cu numere de Bulgaria sunt

........o anumita minoritate, scuze, aproape toti !!!!!

 

 

citez : " ii "vana" Hitler...si bine facea... "

 

 

grele cuvinte !!!! imi pare rau sa iti spun si te-as ruga sa nu te obosesti sa imi raspunzi pentru ca vom polua topicul omului si nu are rost

Totusi o sa ma obosesc sa-ti raspund: vezi cum vorbesti pe nas degeaba? :) Cand si cand se mai trezeste unu' d-asta... Initiatorul topicului a pomenit mai intai de "super" masinilie de BG si automat si de soferii lor, pentru ca un user s-a apucat de desconsiderat masina asta doar pentru ca este stock si ca nu are nu stiu ce "dotari". De aici si remarca mea, care in fond si pana la urma, l-a aprobat.

Inaintede a a mai deschide gura sau ma rog, a tasta, citeste tot topicul si pe urma...inlatura dubiile! :twoup:

---------------

 

On topic: Bobby, mi s-a parut mie sau masina este la vanzare? :)

Link to comment
Share on other sites

Dupa mine un e46 frumos inseamn un pachet M,roti mari in inchi si j,joasa,cu dotari si optiuni cat mai multe,cu accesorii de la producatori de renume,etc...Cam astea ar fi dupa parerea mea ce ar trebuie sa aiba un e46 ca sa fie o masina frumoasa!

Cat despre masinile pe Bg ,statul roman e de vina,poluare se face in Ro si bulgari incaseaza banii.Felicitari!

Link to comment
Share on other sites

Acum fiecare isi are un standard pentru frumos. Si mie mi se pare cel mai frumos un E46 cu M-Tech 1, rosu imola si cu un motor 6 in linie, benzina, de preferat motorul de 2,8. :twoup:

 

Dar revenind, mie mi se pare foarte intretinut si aspectuos acest E46. Imi place ca nu este tiganit absolut deloc cu tot felul de brizbrizuri.

 

M-am mai uitat o data si sunt sigur: e de vanzare...

Link to comment
Share on other sites

poate la urmatoarea masina folosesti proiectoarele de CEATA cand e ceata..bafta in continuare!

eu nu am nimic cu cei care folosesc proiectoarele noaptea,dar aia care folosesc luminile de ceata pe spate ii ard mereu cu faza lunga.mai rau ma deranjeaza cei cu xenon pe faruri fara lupa,dar trebuia sa fii tu rautacios :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.