Jump to content

Vand BMW 525 D E 39


theblackskin

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Vand BMW 525 D E 39

an 2002

km 160000

pret 8 500 euro

tel 0765523966 ,0722774509

 

frumos , dar nu full nici pe aproape full , bafta la vanzare

 

Nu e full, dar are mai toate dotarile importante..piele, trapa, cutie automata, navigatie etc..se poate spune lejer ca e aproape full :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Vand BMW 525 D E 39

an 2002

km 160000

pret 8 500 euro

tel 0765523966 ,0722774509

 

frumos , dar nu full nici pe aproape full , bafta la vanzare

 

Nu e full, dar are mai toate dotarile importante..piele, trapa, cutie automata, navigatie etc..se poate spune lejer ca e aproape full :twoup:

 

da fratee ff frumos , nu am zis ca nu , bafta la vanzare toata stima :)

Link to comment
Share on other sites

Merci ,merci

:)

VARIANTE doar cu E60 Benzina + diferenta din partea mea

 

 

arata bine masina! ti-ai publicat-o si in alta parte? ca aici ai sanse aproape de 0 de a vinde ceva peste 5000 euro (la care se adauga superpretentii venite din citirea a zeci de mii de posturi :twoup: ...eu unu, nu prea am vazut ceva sa se vanda pe acest forum...am cumparat eu o pompa servo mai demult :) ...in rest, pasiune multa si bani putini). am glumit, dar ce ti-am spus e bine intentionat. public-o in cat mai multe locuri ca pe aici cumparatori nici c-ai sa gasesti. succes!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Pai ce voi credeati ca se vand masini aici ? Aici iti pui masina daca vrei s-o faci de ........,ca-n bancul ala cu calul la vanzare in targ,bolnav e,la caruta nu trage,pai si de ce l-ai mai adus la vanzare,sa-l fac de ras.

 

Hm! Tare sunt curios in cat timp o va vinde aici, daca o s-o vanda vreodata pe forimul asta...sunt unii cu ea de 3 ani ...asa, ca si curiozitate...eu imi pastrez parerea ca pe aici pretentiile aunt foarte ridicate, dar fara sustinere financiara...vorba unuia care m-a sunat de pe forum pt vechiul 530i, iar prima lui intrebare a fost: "da' cutia, cutia da socuri, are socuri?". Belind ochii toata ziua pe aici, ajunsese inoculat cu topicurile despre cutiile automatew :twoup:

Link to comment
Share on other sites

arata bine masina! ti-ai publicat-o si in alta parte? ca aici ai sanse aproape de 0 de a vinde ceva peste 5000 euro (la care se adauga superpretentii venite din citirea a zeci de mii de posturi :twoup: ...eu unu, nu prea am vazut ceva sa se vanda pe acest forum...am cumparat eu o pompa servo mai demult :) ...in rest, pasiune multa si bani putini). am glumit, dar ce ti-am spus e bine intentionat. public-o in cat mai multe locuri ca pe aici cumparatori nici c-ai sa gasesti. succes!

Eu am cumparat masina de pe forum. A fost singura care am vazut-o si pentru care m-am interesat. Am fost si pana in Bucuresti dupa ea, deci se poate. :)

Edited by Gizmo.
Link to comment
Share on other sites

arata bine masina! ti-ai publicat-o si in alta parte? ca aici ai sanse aproape de 0 de a vinde ceva peste 5000 euro (la care se adauga superpretentii venite din citirea a zeci de mii de posturi :twoup: ...eu unu, nu prea am vazut ceva sa se vanda pe acest forum...am cumparat eu o pompa servo mai demult :) ...in rest, pasiune multa si bani putini). am glumit, dar ce ti-am spus e bine intentionat. public-o in cat mai multe locuri ca pe aici cumparatori nici c-ai sa gasesti. succes!

Eu am cumparat masina de pe forum. A fost singura care am vazut-o si pentru care m-am interesat. Am fost si pana in Bucuresti dupa ea, deci se poate. :)

 

desigur, se poate!...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.