Jump to content

Merita sa vand BMW E39 525d din 2003 pe 7000Euro?


SĂŠbastien

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Eu cred ca stau in felul urmator:in portiere se afla bari striate(cum ii fierul striat ce se foloseste la constructii)de 12mm grosime,ca sa fie rezistente;in partea din fata vine echipata cu bari de aluminiu(ca sa fie usoara si sa absoarba bine socurile,aluminiul fiind moale);pe partea din spate s-a ranforsat cu bari din fonta(ca sa-l ia mama naibii pe ala din spate care-l "pupa");pe dedesubt binenteles nelipsita placa de plumb(pt stabilitate si antirasturnare),iar la plafon....o umbrela(pt a proteja tabla? :ike: )??? :rofl:
Link to comment
Share on other sites

Nu pot sa iti zic, mai ales ca nu stii limba romana.

 

vrei sa spun ca nu prea respect regulile gramaticale.

stiu mai bine sa citesc decat sa scriu.

am lipsit la lectiile de caligrafie si gramatica si nici nu ma prea invart in cercuri elevate.

revenim la ... armaturi?

Link to comment
Share on other sites

Eu cred ca stau in felul urmator:in portiere se afla bari striate(cum ii fierul striat ce se foloseste la constructii)de 12mm grosime,ca sa fie rezistente;in partea din fata vine echipata cu bari de aluminiu(ca sa fie usoara si sa absoarba bine socurile,aluminiul fiind moale);pe partea din spate s-a ranforsat cu bari din fonta(ca sa-l ia mama naibii pe ala din spate care-l "pupa");pe dedesubt binenteles nelipsita placa de plumb(pt stabilitate si antirasturnare),iar la plafon....o umbrela(pt a proteja tabla? :ike: )??? :rofl:

Esti tare, cu acest topic te-ai dat si in vileag ca esti un muncitor desavarsit in constructii prin Italia. Te inteleg, te relaxezi si tu pe forum dupa o zi plina de multa munca... ha, ha, ha

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.