Jump to content

Merita sa vand BMW E39 525d din 2003 pe 7000Euro?


SĂŠbastien

Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stati sa-mi fac si eu pretul la a mea:deci pisoi break din '95 cu motor 1.8,bagat in el cel putin 3000€+pretul lui (cu tot cu taxe)2400€+taxa in jur de 3000= 8400€

Hai ca mai negociez la ei,nu-i batut in cuie!! :wacko:

Iti dau eu 100Euros daca o arunci in Lacul Garda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Se vede ca te-ai atu baiatul cu masina de 100Euros. Ti-am zis de la inceput ca nu stii limba romana. Daca citesti cu atentie topicul in primele pagini vezi ca masina a fost la probe acolo nu am cumparat-o eu dupa ce a fost folosita de ei. Da, chiar atati KM are si ca sa vezi accept si orice testi ; cum zic astia pe autovit.:))

Accepti si testul cu stalpul???sa vedem ce pot sa faca ramforsarile,sau ma rog...blindatura. :frantics:

 

Iti dau eu 100Euros daca o arunci in Lacul Garda.

Offf doamne...adevarul ca bolidul tau e unicat;app,mai citeste odata optiunile pe care le-am scris,sunt de neuitat! Mai adaog vreo cateva? :download: idei mai am,sa stii!

Link to comment
Share on other sites

Va rog inchideti topicul acesta.

 

Va rog pe toti cei care comentati pe langa sa nu mai postati doar de dragul de a posta si sa va ganditi ca Serverul este Full din cauza aberatiilor pe care le scrieti. Poate ca altii au lucruri foarte interesante de spus si nu o sa mai aiba loc de voi curand.

Link to comment
Share on other sites

ne povestesti ceva de masina? sau ne tot repeti cat de ofticati sundem pe tine ca ai un bmw cum nu s-a mai pomenit.

masina.... dotarileeeeeeeeeee

Unde am repetat au asa ceva? Ti se pare ca am vb. eu despre masina? De ce te intereseaza ce dotari are masina? Doar ca sa te aflii in treaba? Nu vrei sa lasi spatiul asta liber pe Server pentru altcineva?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.