Jump to content

BMW 325xi E46


Florian87

Recommended Posts

Masina este din anul 2004, provenienta Romania, are 130.000km. Am achitionat-o cu 2 luni in urma. Ca dotari are climatronic, cutie automata, piele, scaune incalzite, xenon (in curand si angel eyes).

Am schimbat la ea consumabile plus bascule, bielete, bucsi, discuri, bujii, cauciucuri all season, baterie. Masina merge perfect.

Pun cateva poze acum, dar sunt cam intunecate. O sa fac altele pe zi.

post-40954-1292512448_thumb.jpg

post-40954-1292512460_thumb.jpg

post-40954-1292512472_thumb.jpg

post-40954-1292512481_thumb.jpg

post-40954-1292512490_thumb.jpg

post-40954-1292512498_thumb.jpg

post-40954-1292512506_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Multumesc mult !

Unde as putea sa-i fac un tratament la piele ? Am dat 8500euro, am luat de la o persoana care o cunosc, a fost a lu Bahmuteanca :twoup:

Azi ii pun angel eyes si o sa revin cu poze. Trimurile le-am facut negru glossy la DCM design ( firma de colantat). Vreau sa-i cumpar si inele pentru ceasurile dupa bord.

In rest sunt foarte multumit de ea. :)

Link to comment
Share on other sites

Multumesc mult !

Unde as putea sa-i fac un tratament la piele ? Am dat 8500euro, am luat de la o persoana care o cunosc, a fost a lu Bahmuteanca :twoup:

Azi ii pun angel eyes si o sa revin cu poze. Trimurile le-am facut negru glossy la DCM design ( firma de colantat). Vreau sa-i cumpar si inele pentru ceasurile dupa bord.

In rest sunt foarte multumit de ea. :)

 

ce consum are ? 15-16?

Link to comment
Share on other sites

:twoup: :) :)

 

 

chiar sunt invidios pe tine, plimbi si toata tractiunea aia, mai ai si cutie automata si consuma putin mai mult decat mini a lui nevasta-mea LOOOOOOL, de motor nu-ti mia spun ca e aproape de 2 ori mai mare :twoup:

 

cred ca la vara iti consuma 11-12 cu clima pusa ! :twoup:

Edited by io's
Link to comment
Share on other sites

Atat consuma pentru ca schimba destul de jos. Am avut si un mini cooper tot automat si consuma mai mult, cu ala mergeam mult mai des(schimba foarte sus singurel)

tot automat si cu jante pe 17". Cu mini mergeam 100 ron pe zi si asta cam la 2 zile, ala cred ca pierdea benzina pe undeva :twoup: . Poate consuma 17-18 dar cand se

dezlantuie insa mers civilizat este foarte ok. Oricum consumul este meritat pentru 192CP fata de 116 la cooper.

 

Unde pot sa gasesc si eu angel eyes galbene pentru farurile mele, daca stie cineva si un capacel pentru bara din fata de la tractare.

Edited by Florian87
Link to comment
Share on other sites

Unde pot sa gasesc si eu angel eyes galbene pentru farurile mele, daca stie cineva si un capacel pentru bara din fata de la tractare.

 

galbene are BRANDEX si capacel comanzi nou la reprezentanta sau la mag de piese , costa aprox 30 ron

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.