Jump to content

Vand/Schimb BMW 520


misu_lisa

Recommended Posts

BMW 520 e34 negociabil 1992, BENZINA 213000 km , 2 x airbag, BERLINA ,M50B20, 1991 cmc, 150 CP, 24v, 190 N·m ,EURO 2, 8.7 l/100km, 4 usi, 5 locuri, inmatriculat, ĂŽnchidere centralizatã, ABS, SRS/airbag, geamuri electrice, oglinzi electrice, volan reglabil, servo, oglinzi ĂŽncĂŁlzite

Adus 2009 din germania si inmatriculat

pret> 3200 euro la variante negociabil,

Link to comment
Share on other sites

pune poze si cu interiorul te rog,cu rugina cum sta,ce probleme mai are?

nu are deloc rugina

singura problema e ca nu are clima :twoup:

cu interiorul nu am poze deocamdata

pret urgent pentru cash e de 2000 euro

Edited by misu_lisa
Link to comment
Share on other sites

Am condus masina personal din Gemania(munchen) pana in Romania(buzau) fara oprire cu exceptia alimentarii cu combustibil :twoup: si a fost impecabila,nicio problema.

 

 

 

P.S. Nu-l cunosc pe actualul noul proprietar(cel care o vinde),dar mi-a parut rau cand a vandut-o ruda mea.

Link to comment
Share on other sites

Am condus masina personal din Gemania(munchen) pana in Romania(buzau) fara oprire cu exceptia alimentarii cu combustibil :twoup: si a fost impecabila,nicio problema.

 

 

 

P.S. Nu-l cunosc pe actualul noul proprietar(cel care o vinde),dar mi-a parut rau cand a vandut-o ruda mea.

masina e impecabila , si da chiar si baiatul de la buzau de la care am luat-o ii parea rau ca o vinde

motivul vanzarii este ca plec din tara in curand

a si vreau sa mentionez , nu stiu ce masini au altii dar la masina asta eu nu am schimbat decat cauciucurile , ulei ,filtre , placute de frana si am pus benzina in 6 luni de zile, eu am pe cineva la service si am testat-o la toate , nu am avut ce sa-i fac

Edited by misu_lisa
Link to comment
Share on other sites

Am condus modelul asta de 520 benzina acum ceva vreme si e marfa ca masina, dar la faza cu consumul as vrea sa adaug 8% la mers constant cu 80-90km/h, daca sari de 120km/h deja consuma cam 12-13, de fugit fuge f f bine, dar de consumat in oras(are 6 cilindri motorul) cred ca ia undeva la 13-14 pe vremea asta, in schimb masina nu se compara cu Golf3 sau altele la valoarea ei.

Frumusel exemplar, bafta la vanzare

Link to comment
Share on other sites

Am sunat azi-dimineata si nu ai raspuns, astept un tel la nr 0761857692 cand poti sa ne intalnim sa vedem masina. (e pentru un prieten)

daca mai esti intersat suna-ma

 

Credeam ca e din Buzau masina....asa nu stiu cand am aveam timp sa venim pana acolo. te sunam daca e.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.