Jump to content

ARTICULATII BMW E46


Recommended Posts

VAND SET 8 PIESE, BRATE ARTICULATIE FATA PENTRU BMW E46(98-04) COUPE/LIM/CABRIO/TOURING ORICE MOTORIZARE!

BRATELE SUNT NOI SI SUNT EXACT CELE DIN POZA(BRATE CU PIVOTI INCLUSI).

CALITATE SUPERIOARA(PENTRU EUROPA DE VEST)IMPORT GERMANIA FIRMA ATP GERMANY

 

249EURO SET

RELATII LA 0744 883754

SAU YM pilotcenter

post-41719-1294265944_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

salut,

 

 

de unde le iei ATP ca am avut si eu si mi-au cazut in fix 1 luna dupa care le-am aruncat. Oricum mai decent pretul tau decat ce am mai vazut pe forum pe aici. Oferi garantie?

 

noi le importam din Germania,nu pot sa imi dau seama ce ai avut tu....noi le vindem de ceva timp si nu au fost probleme

orcum la noi ele au garantie si se pot returna orcand...

Link to comment
Share on other sites

ATP este firma care le ambaleaza in Germania dupa ce au venit din China.

posibil sa fie asa cum spui tu ....dar ma indoiesc din moment ce ele sunt comercializate in Germania calitatea e alta...(au garantie 1 an de zile! )

Link to comment
Share on other sites

16. Nu este permisa transformarea semnaturii, a nick-ului sau a avatar-ului in reclama comerciala. Sunt interzise: numele de companii, ofertele de servicii, produse, date de contact, link-uri sau nume de site-uri web. Orice nick care se incadreaza in aceasta categorie va fi suspendat definitiv si fara preaviz.

citeste mai intai regulile de postare la Mica Publicitate...

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?act=SR&f=72

 

apoi, daca doresti sa prestezi pe acest site, solicita schimbarea username-ului pe topicul dedicat:

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...8&hl=change

 

succesuri ! :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.