Jump to content

seria 6


INTERCEPTOR

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
:blink:  wlf....normal ca sunt asa scumpe....uita-te la ele cum arata....

 

eu ma intreb cat o costa una ca asta....:)

15385[/snapback]

 

S-au facut doar 300 de bucati intre 82 si 88.Alpina B7 E24.Iti dai seama ce scumpe sunt pentru ca sunt foarte rare.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ma intalnesc, destul de des (cam o data la doua saptamani), in zona Dorobanti - Stefan cel Mare - Floreasca, un BMW E24 635CSi, foarte bine intretinut. Are un numar gen "B-xx-BRD".

L-am vazut azi iar, pe Floreasca. Era oprit la un service de baterii (pe partea dreapta, intre Spring Time si Spitalul de Urgenta), dar eram in trafic si n-am avut nici o sansa sa opresc si sa intru in vorba cu posesorul.

 

A mai remarcat cineva masina asta? Haideti sa incercam sa vorbim cu el, poate ar fi interesat de forumul BMW.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Ma intalnesc, destul de des (cam o data la doua saptamani), in zona Dorobanti - Stefan cel Mare - Floreasca, un BMW E24 635CSi, foarte bine intretinut. Are un numar gen "B-xx-BRD".

L-am vazut azi iar, pe Floreasca. Era oprit la un service de baterii (pe partea dreapta, intre Spring Time si Spitalul de Urgenta), dar eram in trafic si n-am avut nici o sansa sa opresc si sa intru in vorba cu posesorul.

 

A mai remarcat cineva masina asta? Haideti sa incercam sa vorbim cu el, poate ar fi interesat de forumul BMW.

20535[/snapback]

zici de ala cu vopseaua cameleon?

am vb. cu el odata. vb. cam greu romaneste. cred ca nu e bastinas.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

salut! eu am 6500 euro si vreau sa imi iau masina. Am o pasiune mai veche pentru 635csi! acum ma documentez sa vad daca visul poate deveni realitate!

am intrat pe diverse site-uri incercand sa gasesc una de vanzare(la un pret rezonabil); am gasit intre 4000 si 28.000 euro! Problema mea este ca nu stiu daca e intelept sa investesc intr-o masina cu un motor care in curand nu va mai fi "permis" (norme de poluare si altele). La un 635csi apreciez foarte mult designul!

Intrebare: are cineva idee daca se poate adapta un motor BMW de conceptie mai noua pe un 635csi?

post-1575-1146138360_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.