Jump to content

[VAND] Piese Auto Originale Si AfterMarket - Mai Ieftin Decat Noi Inseamna Degeaba


Recommended Posts

In urma unui barter cu mai multi distribuitori, am inceput sa comercializam toata gama de piese auto, de la filtre si uleiuri pana la elemente de caroserie, amortizoare, ambreiaje, componente de motor, etc.

 

Nefiind activitatea noastra principala, adaosul comercial poate cobora pana la 5% deoarece scopul nostru principal este de a recupera mai repede banii pe produsele vandute catre firmele mai sus mentionate(termenul de plata normal fiind de 60zile lucratoare).

 

Asteptam comenzile pe mail, PM sau pe forum si va vom contacta in cel mai scurt timp.

 

Contact:

ID messenger : ralu_bestia2000, florin_b_20

e-mail: raluca@site, florin@site

Tel : 0735-052032, 0765-113790, 0753-640765

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Salut,spune-mi si mie te rog un pret pt un set de stergatoare OEM pt seria 3 E90 fabr. 2007

 

Salut!

 

Set stergatoare OE - 189 RON/set

Set stergatoare Valeo - 159 RON/set

O zi buna!

 

Un pret te rog pentru 13537589048

 

Salut!

 

13537589048 - INJECTOR OE - 555 RON

Link to comment
Share on other sites

Salut!

 

Set stergatoare OE - 189 RON/set

Set stergatoare Valeo - 159 RON/set

O zi buna!

 

Mersi frumos pt raspuns insa sfatul meu e sa mai lucrezi un pic la pret(fara sa te superi pe mine),cele OEM la Automobile Bavaria costa la fel ca la tine iar la alti useri de-aici de pe forum se vand cu 150ron OEM.Bafta

Link to comment
Share on other sites

In urma unui barter cu mai multi distribuitori, am inceput sa comercializam toata gama de piese auto, de la filtre si uleiuri pana la elemente de caroserie, amortizoare, ambreiaje, componente de motor, etc.

 

Nefiind activitatea noastra principala, adaosul comercial poate cobora pana la 5% deoarece scopul nostru principal este de a recupera mai repede banii pe produsele vandute catre firmele mai sus mentionate(termenul de plata normal fiind de 60zile lucratoare).

 

Asteptam comenzile pe mail, PM sau pe forum si va vom contacta in cel mai scurt timp.

 

Contact:

ID messenger : ralu_bestia2000, florin_b_20

e-mail: raluca@site, florin@site

Tel : 0735-052032, 0765-113790, 0753-640765

 

buna.Ma intereseaza grila radiator stg+dr BMW E46 an fabr.1999.

Link to comment
Share on other sites

Mersi frumos pt raspuns insa sfatul meu e sa mai lucrezi un pic la pret(fara sa te superi pe mine),cele OEM la Automobile Bavaria costa la fel ca la tine iar la alti useri de-aici de pe forum se vand cu 150ron OEM.Bafta

am luat de la grozadan stergatoare OEM cu 160 de lei.la ce titlu ai ma asteptam sa faci ravagii in sensul bun

Link to comment
Share on other sites

Oau raman uimit ,pai chiar nu ati inteles ca ala e pretu ca e 150,159,160 ron e asa mare diferenta pentru o pereche de stergatoare nici macar un pachet de tigari,daca scoteai o cina in oras mai ziceam ,dar nici chiar asa !
Link to comment
Share on other sites

Oau raman uimit ,pai chiar nu ati inteles ca ala e pretu ca e 150,159,160 ron e asa mare diferenta pentru o pereche de stergatoare nici macar un pachet de tigari,daca scoteai o cina in oras mai ziceam ,dar nici chiar asa !

conteaza cat scoti?

[VAND] Piese Auto Originale Si AfterMarket - Mai Ieftin Decat Noi Inseamna Degeaba

#1 Flo_55

diferenta este de 29 de lei intre cele care le-am luat eu OEM-160lei si ce aduce el-189lei

nu mai face pe smart guy =))

Link to comment
Share on other sites

radiator pt e39? nou si sh ce pret?

 

Salut!

 

Hella - 793 RON

Nissens - 703 RON

NRF - 598 RON

 

Piesele sunt noi, cu factura si garantie. Nu ne ocupam cu SH. O zi buna!

 

buna.Ma intereseaza grila radiator stg+dr BMW E46 an fabr.1999.

 

Buna,

 

Grila radiator stg/dr cromata(total) - 43 RON

Grila radiator stg/dr cromata(doar marginea) - 40 RON

 

 

am luat de la grozadan stergatoare OEM cu 160 de lei.la ce titlu ai ma asteptam sa faci ravagii in sensul bun

 

La unele piese avem preturi mai bune la altele nu.

 

bielete de directie cu cap de bara pt e46,nfl,da-mi preturi,te rog!

 

Buna,

 

Lemforder: 270 RON/buc

Febi: 225 RON/buc

Moog: 245 RON/buc

Delphi: 255 RON/buc

SWAG: 204 RON/buc

 

 

Salut,

 

Un pret pentru:

- 11151703484

 

Masina este un e36 M52B20 S3 (AN02603).

 

Salut!

 

11151703484 - Ventil aerisire carter:

Vaico: 271 RON

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Salut! Ma intereseaza niste preturi pentru un e46 din dec.2002(facelift) 320i motor 2.2 125kv cod sasiu ch55327:

-set discuri frana fata(prefer TEXTAR),

-set placute frana fata(prefer TEXTAR),

-curea alternator(prefer GATES sau INA,

-rola intinzatoare(prefer INA),

-intinzator mecanic(prefer INA),

-pompa apa(prefer HEPU),

-filtru aer(prefer MANN),

-filtru ulei(prefer MANN),

-filtru polen(prefer MANN),

-2X4litrii ulei Castrol 10W40

- antigel fara silicati (roz)(prefer HEPU),

- senzor prezenta pasager (plasa din scaunul dreapta)

Merci!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.