Jump to content

[Vand] embleme M autoadeziv


Recommended Posts

Salutare,

Cum scrie si in anunt am de vanzare embleme M pentru portbagaj, sunt din plastic cu autoadeziv 3m pe spate, pretul este 20 lei / bucata.Relatii la tel 0722386251. Aduc orice fel de emblema si cu comanda ( ACS, M,Hamman, Alpina, BMW, etc)

Multumesc

24012011566.jpg

24012011564.jpg

Link to comment
Share on other sites

hai sa respectam regulamentul :

2. Oricine vinde ceva intr-un topic de cumparare este obligat sa specifice pretul. Formularile de genul "am eu, ai PM, cat dai? sau suna-ma" nu sunt admise si se sanctioneza cu 3 zile de suspendare in caz de recidiva.

 

11. Daca un vanzator pune un anunt si nu doreste sa dea explicatii si de asemenea va face scandal ca ceilalti membrii discuta anuntul lui, anuntul va fi sters.

Link to comment
Share on other sites

Salutare,

In primul rand NU AM intentia sa incalc nici un regulament, sa pun preturi la embleme nu am cum, ( sunt prea multe modele si preturile variaza ), sa pun poze iar este dificil deoarece sunt numai la Alpina cred ca 100 de modele, eu am zis varianta mail ( si credeti-ma ca nu este ce-a mai usoara varianta pentru mine ), in ideea sa -mi spuna cine doreste, ce doreste, si eu sa-i trimit variante cat mai convenabile ( estetetice / pret ). Am deschis acest topic tocmai din cauza ca am cautat si eu piese si ce am gasit aici sunt la preturi mult prea mari fata de ce oferte exista in alte tari. Ca sa revin la subiect, am adaugat cateva poze cu embleme de la Alpina, Hartge, Hamman, etc, cu pret intre 20 - 70 lei emblema, cu 10 zile maxim livrare, nu am nevoie de nici un avans. Sper ca m-am facut destul de bine inteles , iar daca se considera o incalcare a forumului, suport consecintele si imi vad de treaba, nu fac asta sa ma imbogatesc. Pret exact nu pot da, decat cand stiu ce trebuie sa aduc si ce cantitate ( se plateste transport care difera de la caz la caz ) Multumesc

Alpina.jpg

alpina_5.jpg

alpina_4.jpg

alpina_10.jpg

alpina_6.jpg

alpina__3.jpg

alpina_5.jpg

alpina_9.jpg

ACS.jpg

hamman_rotund.jpg

hartge.jpg

OEM_albastru.jpg

OEM_negru.jpg

OEM_albastru_2.jpg

OEM_negru2.jpg

hamman_rotund_2.jpg

Hamman.jpg

ACS_2.jpg

_CDk93ogBmk___KGrHqIOKi4EzSqTdrYQBNPG__Hh_g___12.jpg

_CBKyKuwBWk___KGrHqF__h8E0Ew_imMRBNGjNb1CS____12.jpg

_CDlswFg_2k___KGrHqYOKpkE0UrYTb2_BNPHOzg1SQ___12.jpg

Link to comment
Share on other sites

Da se poate aduce, pretul este de 70 lei ( sunt cu surub special de prins pe grile )

 

Salut Sax1987,

Vine 120 setul, apropo am reusit sa gasesc pielea pt capota :twoup:...este ciudata pe masina .dar unica in felul ei :)

 

Da costa setul de 3 embleme ( capota, volan, portbagaj) 120 lei, iar pt grila 70 lei cu surub pe spate.

Link to comment
Share on other sites

Da se poate aduce, pretul este de 70 lei ( sunt cu surub special de prins pe grile )

 

Salut Sax1987,

Vine 120 setul, apropo am reusit sa gasesc pielea pt capota :twoup:...este ciudata pe masina .dar unica in felul ei :)

 

Da costa setul de 3 embleme ( capota, volan, portbagaj) 120 lei, iar pt grila 70 lei cu surub pe spate.

 

deci alpina total ... 190 roni. pentru mine poti comanda.

Link to comment
Share on other sites

nu vrea nimeni sa te sanctioneze.... eu vroiam doar sa vad tot ce poti aduce cu alpina ca sa-mi aleg. nu stiu ce vreau dar daca vad lista sigur imi aleg cateva.

 

 

ma intereseaza embleme alpina pentru E46 capota, portbagaj, capac motor (Facelift) + sigla pentru lateral portbagaj cu alpina daca e ceva...

trimite-mi te rog poze + preturi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.