Jump to content

M-am pus pe lista la noul X5


fbdcnt

Recommended Posts

poze noi cu nou X5

 

 

 

 

 

 

 

141402[/snapback]

 

despre design observ o imbunatatire ... in linia aspectului exterior...

Vad ca pe formele organice...rotunjite.. si muchiile ce ofera linia ... au fost reintroduse elemente din fostul stil de design la bmw (cel de la e46) vezi ... stopurile de spate mari ... mult mai expresive... si semnalele care se termina rotund.. ... In sfarsit vad o tenta ce seamana cu designul unic al unui bmw. :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

E adevarata faza ca trebuie sa dai 1000 euro pentru a te inscrie pe lista de asteptare??? :blink:

 

da, este adevarata si nu numai in cazul lui X5 se cere :) mi-au cerut si mie pentru X3, ca daca am de gand sa imi iau sa dau 1000 de euro ca sa fiu sigur de masina si am intrebat in ce se constituie aceasta mie de euro, ca garantie la ce... pai iti spun la ce, ei au o lista si pun si ei o steluta pe lista aia, asta e tot, in rest nimic, nu are nicio valoare, doar ca banii aia ii dai si daca nu vrei sa iti mai iei masina nu ii mai vezi inapoi, daca iti iei masina cica ti-i ramburseaza... deci iata ce le-a mai bubuit mintea astora de la AB.

 

mi-a zis unu' de la BMW ca la X5 nu sunt disponibile decat 70 de masini in prima faza pentru Romania dar ei au luat bani deja de la 300... deci... fac precizarea ca asta zicea ala, nu eu, eu nu am de unde sa stiu daca e asa sau nu. Dar cu mia de euro e adevarat pentru ca mi-a cerut mie, a zis ca imi da chitanta si e totul in regula... nici nu stii ce sa mai crezi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Am tot luat masini negre de o vreme, parca as schimba. Gri am avut fostul X5, nu prea stiu ce culoare sa-l iau pe asta. Interiorul e clar, il iau pe asta maro de aici.

 

http://images.leftlanenews.com/content/32-2007-bmw-x5.jpg

 

http://images.leftlanenews.com/content/32-2007-bmw-x5.jpg

 

http://images.leftlanenews.com/content/34-2007-bmw-x5.jpg

139718[/snapback]

felicitari, felicitari, felicitĂŁri de 3 ori, parol, marfa sa ai bafta multa

ALBASTRU acela spre bleu , albastru electric

sa-mi spui si mie la ce culoare te-ai hotarat.

Link to comment
Share on other sites

Fiat Panda 4x4?

179866[/snapback]

hai ca iar va luati la... Doru zi o data (15, 16 30 ianuarie) ca sa stim si noi ce ti-ai luat... eu cred ca vrei sa tii in suspans lumea dar gata, ne-ai tinut :blink: ca altfel o sa ne saturam de off-topic si luam warn :) Stiu ca iti place sa arunci o idee si apoi sa-i lasi pe altii sa-si bata capul cu ea.... hai baga ce ti-ai luat :)

Link to comment
Share on other sites

fii atent Doru, daca ai luat X3 dai de baut, iti spun si tie ca nu beau alcool ci doar pepsi sau coca-cola, asa ca scapi ieftin, magaria mare care ai facut-o este ca ti-ai luat 3.0sd fara sa imi ceri voie :) eu am luat 3.0d asa cao sa-ti fiu un fratior mai mic :)

 

bref, la cat ai criticat si jignit X3(stiu ca te refereai la cel "vechi") trebuie sa dai de baut altfel o sa ai numai necazuri cu masina, praf pe cauciucuri, pana la roata de rezerva, o sa ti se termine lichidul de spalat parbrizul etc :D. deci dai de baut pepsi ala si eu vin cu sampania :blink: a mea vine in martie, mai spre sfarsit, a ta? ai gasit-o pe stoc? ca stiu ca aveau ceva si pe stoc.

 

la masina asta si anume 3.0sd am un singur lucru de reprosat... cutia de viteze care este automata, in rest nu am si nu are nimeni ce sa comenteze :)

Link to comment
Share on other sites

fii atent Doru, daca ai luat X3 dai de baut, iti spun si tie ca nu beau alcool ci doar pepsi sau coca-cola, asa ca scapi ieftin, magaria mare care ai facut-o este ca ti-ai luat 3.0sd fara sa imi ceri voie :) eu am luat 3.0d asa cao sa-ti fiu un fratior mai mic :)

 

bref, la cat ai criticat si jignit X3(stiu ca te refereai la cel "vechi") trebuie sa dai de baut altfel o sa ai numai necazuri cu masina, praf pe cauciucuri, pana la roata de rezerva, o sa ti se termine lichidul de spalat parbrizul etc :D. deci dai de baut pepsi ala si eu vin cu sampania :blink: a mea vine in martie, mai spre sfarsit, a ta? ai gasit-o pe stoc? ca stiu ca aveau ceva si pe stoc.

 

la masina asta si anume 3.0sd am un singur lucru de reprosat... cutia de viteze care este automata, in rest nu am si nu are nimeni ce sa comenteze :)

179942[/snapback]

 

sigur frate ce vrei sa se strice? asa facem! am luat demo car la 2100km de la bavaria, urmatoarea vine in 4 luni, e extra full+ m pack, stai ca pun tot aici.

Edited by Doru
Link to comment
Share on other sites

baga aici sau fa un topic nou... sa aiba in titlu X3 scris clar sa moara mortu de ciuda :blink:

 

pana una alta deocamdata BMW X3 ne tine pe felie in Dakar, onorabil zic eu.

 

ca idee, X3 3.0d cu M pachet, chiar ca este o "Ultimate Driving Machine" care da pe spate multe masini cu pretentii sportive si ma refer la limuzine nu la SUV-uri ca alea inmultesti cu 2 timpii si reprizele...

Link to comment
Share on other sites

sigur frate ce vrei sa se strice? asa facem! am luat demo car la 2100km de la bavaria, urmatoarea vine in 4 luni, e extra full+ m pack, stai ca pun tot aici.

179945[/snapback]

Mda, m-am uitat si eu la ala albastru cu M-paket de la AB sambata....

 

Interesant, pragurile alea cu M erau interesante... :) :)

 

PS: Cica unii vor sa-si vanda M3-ul dar in continuare isi iau masini cu M-paket.... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.