Jump to content

e38 730


rechinita

Recommended Posts

salutari la toata lumea

ma numesc raluca, am 28 ani,si pentru curiosi: casatorita.

sunt posesoarea unui bmw model e38, 730d, facelift, an 2000, 193cp.

masina am achizitionat-o anul trecut la pretul de 5300 euro.

pana acum am schimbat: directia(exclusiv caseta), toate discurile de frana, un injector, cateva furtune de racire si vaccum.

masina am luat-o cu 265.000km la bord....acum avand 283.000km.

in linii mari masina merge bine(pentru pretentiile mele),iar de consum sunt super multumita.

ca si dotari:volan cu comenzi, navigatie,tv, geamuri atermice, septronic, scaune reglabil electric cu memorii, interior piele... si folie geamuri. nu are pdc, ce face un pic greoaie parcarea cu spatele.

 

poze... am dar sunt prea mari. o sa le modific si o sa le postez.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

foarte faina, sa o stapanesti sanatoasa. Interiorul arata bine de tot, cred ca greu de intretinut culoarea aia.

 

multumesc.

interiorul a fost reconditionat. pielea este cea originala.

se murdareste foare usor. chiar trebuie sa am mare grija.

Link to comment
Share on other sites

salutari la toata lumea

ma numesc raluca, am 28 ani,si pentru curiosi: casatorita.

sunt posesoarea unui bmw model e38, 730d, facelift, an 2000, 193cp.

masina am achizitionat-o anul trecut la pretul de 5300 euro.

pana acum am schimbat: directia(exclusiv caseta), toate discurile de frana, un injector, cateva furtune de racire si vaccum.

masina am luat-o cu 265.000km la bord....acum avand 283.000km.

in linii mari masina merge bine(pentru pretentiile mele),iar de consum sunt super multumita.

ca si dotari:volan cu comenzi, navigatie,tv, geamuri atermice, septronic, scaune reglabil electric cu memorii, interior piele... si folie geamuri. nu are pdc, ce face un pic greoaie parcarea cu spatele.

 

poze... am dar sunt prea mari. o sa le modific si o sa le postez.

 

Incarca-le pe Imageshack si pune-le linkul aici sau trimitemi-le mie si le uploadez eu pe FTP.

Link to comment
Share on other sites

arata ca o masina bine intretinuta.s o stapanesti sanatoasa.am avut si eu in folosinta o perioada un 740 i cutie manuala.interiorul era identic.tin minte ca trebuia s o curat interior tot la 3-4 zile..orice se vede pe bejul ala..da arata intr un mare fel.totusi parerea mea este ca ar merita niste jante adevarate..macar pe 18.. :thumbsup: Edited by sly06
Link to comment
Share on other sites

Am vazut ieri live masina. Foarte frumoasa. Super interiorul bej. Sa o stapanesti sanatoasa!

 

P.S. "Rechinita" o doamna foarte de treaba ca de altfel si sotul dansei. Am primit cadou ultimul numar al revistei BMW Club Magazine. Cu siguranta o sa ne mai intalnim la o cafea si o discutie despre masini, in special BMW.

Link to comment
Share on other sites

Foarte adevarata pentru o lady

Respect . 5 stele

 

multumesc frumos.

 

Am vazut ieri live masina. Foarte frumoasa. Super interiorul bej. Sa o stapanesti sanatoasa!

 

P.S. "Rechinita" o doamna foarte de treaba ca de altfel si sotul dansei. Am primit cadou ultimul numar al revistei BMW Club Magazine. Cu siguranta o sa ne mai intalnim la o cafea si o discutie despre masini, in special BMW.

 

multumesc de aprecieri. sper ca data viitoare sa avem mai mult timp liber.

Link to comment
Share on other sites

Foarte misto masina. La interior cel putin e... "top shelf". S-o stapanesti sanatoasa!

 

O intrebare am si eu: nu e prea mare pentru tine? Majoritatea femeilor prefera o buburuza mica fiindca nu se descurca sa conduca o barca. Tu cum te impaci cu 5 metri de masina?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.