Jump to content

[Vand] Jante BBS style 5 RC 90


Recommended Posts

VAND JANTE BBS STYLE 5 BMW ORIGINALE DISTANTA 5X120 JANTELE FATA AU LATIMEA 8J SPATE 9J ANVELOPE 205 45 R17ZR SPATE 235 40 R17

 

SE VAND DOAR CU 750 EURO altfel se pastreaza ..

 

buzele sunt IMPECABILE

 

TEL 076 59 57 321

 

o poza cu janta de 8J

post-44347-0-28837700-1299434935_thumb.jpeg

Edited by adrianbmw
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nu stiu daca sunt chiar .."geniale"!! :twitch: Daca sunt reconditionate AICI, la noi (si m-as mira sa fie in Germania, de exemplu), este o problema: devii sclavul lor! Trebuie sa le stergi dupa fiecare baltoaca, sa fii foarte atent la spalatorie, sa le dai cu crema saptamanal!!! In caz contrar, jantele se inegresc, pentru ca a fost inlaturat lacul lor original! Sunt polish-ate doar ca sa arate bine ACUM, dar in cateva saptamani....

De aceea o reconditionare asa cum trebuie (ce numim noi "profesionala"), costa mult in Germania!

Bafta la vanzare!

Link to comment
Share on other sites

am avut eu modelul asta reconditionat de niste baieti din timisoara

dupa un drum de 3000 km erau negre, ma luase durerea de cap cand le-am vazut, dar s-au curatat foarte usor si repede

le-am avut toata vara trecuta si s-au comportat foarte bine

Link to comment
Share on other sites

am avut eu modelul asta reconditionat de niste baieti din timisoara

dupa un drum de 3000 km erau negre, ma luase durerea de cap cand le-am vazut, dar s-au curatat foarte usor si repede

le-am avut toata vara trecuta si s-au comportat foarte bine

pai la noi nu se gaseste acel protectiv care se da la pistol???

eu folosesc un protectiv special pentru aluminiu si otel-inox care ildau la pistol ca un lac.nu se merita sa iei jante doar lustruite ca se matuesc repede si oxideaza.

Link to comment
Share on other sites

pai la noi nu se gaseste acel protectiv care se da la pistol???

eu folosesc un protectiv special pentru aluminiu si otel-inox care ildau la pistol ca un lac.nu se merita sa iei jante doar lustruite ca se matuesc repede si oxideaza.

 

1 .ce ziceti voi pe aici, ar trebui sa numai cumperi jante polishate....se da cu o solutie protectoare odata la 1saptamana 2....eu le am de 8 luni si nam avut probleme sa se matuiasca pana acum, mai conteaza si de materialu din care sunt facute si ce pasta protectoare folosesti

 

2. nar mai trebuie cumparate nici jante cromate din fabrica k te duci la spalatorie da cu o solutie pe ele sa le curete(DEPINDE DE SPALATORI) si a 3 zi infloreste cromu , am auzit cazuri de genu asta....

 

DECI INTR-UN FINAL PUNETIVA JANTE DE TABLA K NU TREBUIE SA MAI AI NICI O GRIJE;))

Edited by adrianbmw
Link to comment
Share on other sites

3. Vanzatorul va avea obligatoriu completata locatia la profil. Vanzatorul va trebui sa precizeze clar localitatea in care se afla produsele, precum si disponibilitatea de expediere a produselor (sau de prestare a serviciilor) in alte localitati, printr-o firma de curierat, specificand si cine suporta costurile de transport.

Nerespectarea acestei reguli va duce la blocarea anuntului pana la completarea tuturor acestor date.

Link to comment
Share on other sites

3. Vanzatorul va avea obligatoriu completata locatia la profil. Vanzatorul va trebui sa precizeze clar localitatea in care se afla produsele, precum si disponibilitatea de expediere a produselor (sau de prestare a serviciilor) in alte localitati, printr-o firma de curierat, specificand si cine suporta costurile de transport.

Nerespectarea acestei reguli va duce la blocarea anuntului pana la completarea tuturor acestor date.

 

imi cer scuze am scris locatia ....sunt mai nou pe acest forum...iar in legatura cu curieratu se vand doar personal nu prin curier

Edited by adrianbmw
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.