Jump to content

accident M3


turmentatu

Recommended Posts

1 link :

http://www.stirisidistractie.com/home/auto/43041-accident-mortal-cu-bmw-m3-420-cp-pot-fi-fatali

 

2:link de afara

 

http://www.palmbeachpost.com/news/traffic/west-palm-beach-man-dies-in-violent-bmw-1205635.html

 

RIP

 

http://img24.imageshack.us/img24/4044/012411metsouthsho710812.jpg

Edited by turmentatu
Link to comment
Share on other sites

 

Incredibil ! SĂŁ vezi un BMW rupt ĂŽn douĂŁ... FereascĂŁ Dumnezeu ! Nici nu vreau sĂŁ Âştiu ce vitezĂŁ avea...

Link to comment
Share on other sites

sincer n am mai vazut bmw in halul asta..dacii am mai vazut rupte..cred ca avea peste 150 la impact

 

Ca sã te ÎnvârÞi cum se relateazã În articol ºi sã pocneºti doi copaci pe traiectorie... Jesus ! Probabil cã viteza depãºea 150, cum spui tu. :unsure:

Nu-mi revin; e retezat, pur Âşi simplu...

Link to comment
Share on other sites

Daniel Portela e roman?si masina e cu nr de america?si unde s-a intamplat?

Tipul era din West Palm Beach, articolul nu precizeazã originea sa. Textul spune cã tânãrul de 29 ani a fost aruncat din maºina sa În Wellington, care, din ce ºtiu eu, e În statul Florida.

Link to comment
Share on other sites

A mai fost acum ceva timp un articol asemantor , accident in Ungaria cu un m3 alb , masina tot asa rupta , dar soferul nu a avut nimic . Zicea ca isi mai cumpara unul daca nu ma insel

asta n a mai mai fost asa norocos din pacate

Link to comment
Share on other sites

A mai fost acum ceva timp un articol asemantor , accident in Ungaria cu un m3 alb , masina tot asa rupta , dar soferul nu a avut nimic . Zicea ca isi mai cumpara unul daca nu ma insel

Cred ca vorbesti de un M5 touring E61 alb care s-a cam facut praf pe autostrada in Ungaria din cauza pierderii de presiune intr-una din roti. Tipul a scapat intreg si si-a cumparat alt M5 touring E61 LCI :). Toata povestea este relatata chiar de el pe m5board.com.

Mai exista daca dati pe google RS6 accident, un audi rs6 rupt in doua din care soferul a scapat intact ! A avut mare noroc, oricum se vede ca partea lui nu a fost asa tare atinsa chiar daca s-a rupt in doua.

Se pare ca posesorul acestui M3 nu a avut norocul celor 2 "patiti", oricum alcoolul la volan probabil la impins la....

Link to comment
Share on other sites

Eu cred ca a avut peste 200 kmh , ca sa se rupa in doua masina...incredibil

daca nu ma insel, pe partea din spate a resturilor masinii, la roata...cred ca sunt niste ramasite..umane :no:

urat de tot accident.

 

chiar daca ai o masina puternica, depinde mult de tot si de proprietar.

 

de exemplu pole de pe forum, a avut m6, care oricum il alerga (logic), dar a fost cu capul pe umeri.

dupa ce la vandut, masina a ajuns dauna totala.

asta cred eu ca spune multe.

Edited by turmentatu
Link to comment
Share on other sites

Cred ca vorbesti de un M5 touring E61 alb care s-a cam facut praf pe autostrada in Ungaria din cauza pierderii de presiune intr-una din roti. Tipul a scapat intreg si si-a cumparat alt M5 touring E61 LCI :). Toata povestea este relatata chiar de el pe m5board.com.

Mai exista daca dati pe google RS6 accident, un audi rs6 rupt in doua din care soferul a scapat intact ! A avut mare noroc, oricum se vede ca partea lui nu a fost asa tare atinsa chiar daca s-a rupt in doua.

Se pare ca posesorul acestui M3 nu a avut norocul celor 2 "patiti", oricum alcoolul la volan probabil la impins la....

 

Se poate sa fie asa cum zici tu cu M5 , stiam ca este vorba de un M , nu mai stiam exact detaliile

Link to comment
Share on other sites

crezi ca este singurul?

parerea mea e ca de asta doar s-a atinc, ca sa ruma masina in 2 terbuia sa fie unul mai gros.

pasta il darama fara probleme.

sau poate a dat intr-un stalp ceva mai intai

 

 

da, ala este singurul copac

 

Portela, who was wearing his seat belt, could not "negotiate" a curve and lost control, said Sgt. John Churchill of the Palm Beach County Sheriff's Office. The car turned clockwise, made it on to the median and continued sideways until it stuck a tree, which split the car in half, the report stated.

Edited by turmentatu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.