Jump to content

[Vand] 2 Telescoape Fata, Originale Bmw E38, Sachs, second !


Recommended Posts

Vand 2 telescoape pentru fata, second, in stare foarte buna, originale BMW E38, 730d, an 2001,

Telescoapele sunt Sachs, presiune pe gas, made in Germnay, sunt echipare originala,

Contin bucsele si rulmentii, toate originale.

Pe testul de amortizoare au dat uzura 50%

 

Pret 100 euro ambele .

 

Pentru poze detaliate, ma puteti contacta pe mail.

 

Claudiu,

0741.096.812

nokiaclau@yahoo.com

post-40218-0-35026200-1300274769_thumb.jpg

post-40218-0-02983800-1300274774_thumb.jpg

post-40218-0-25367600-1300274777_thumb.jpg

post-40218-0-82106600-1300274780_thumb.jpg

post-40218-0-44891900-1300274784_thumb.jpg

post-40218-0-21578500-1300274788_thumb.jpg

post-40218-0-43063400-1300274792_thumb.jpg

post-40218-0-62780400-1300274796_thumb.jpg

post-40218-0-04651100-1300274803_thumb.jpg

Edited by Benzin
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

salut,ai idee daca sunt compatibile cu un 728iA prefacelift?

 

 

Va salut !

 

Din cate stiu eu, sunt bune.

 

Suspensia se schimba doar de la motoarele V8 (3,5 | 4,4 | etc. ) in sus.

 

Insa ai codul de produs pe ele si se poate afla relativ usor daca sunt compatibile !

 

Toate cele bune !

Link to comment
Share on other sites

Salut,revin cu urmatoarea propunere PUBLICA...datorita antecedentelor neplacute in legatura cu amortizoarele sh propun urmatoarea treaba(desi am zis ca nu voi mai cumpara amortizoare sh niciodata)...imi vei livra pachetul ce contine amortizoarele ,flansele si rulmentii ramburs.. pentru suma de 200 ron,apoi,la o saptamana dupa montaj iti voi mai trimite inca 100 lei in caz ca amortizoarele sunt ok .Ce zici de propunerea mea? Edited by hellker
Link to comment
Share on other sites

Salut,revin cu urmatoarea propunere PUBLICA...datorita antecedentelor neplacute in legatura cu amortizoarele sh propun urmatoarea treaba(desi am zis ca nu voi mai cumpara amortizoare sh niciodata)...imi vei livra pachetul ce contine amortizoarele ,flansele si rulmentii ramburs.. pentru suma de 200 ron,apoi,la o saptamana dupa montaj iti voi mai trimite inca 100 lei in caz ca amortizoarele sunt ok .Ce zici de propunerea mea?

 

 

Va salut !

 

 

Multumesc frumos de propunere, insa nu va pot ajuta .

 

Asa mergem pe principiul : daca dumneata nu ai incredere in mine eu de ce as avea in dumneata.

Nu imi este de suma de 100 lei(care ar trebui sa fie 150 lei, diferenta), pentru ca e o nimica toata, insa nu mi se pare normal sa facem asa.

 

Eu am zis ca amortizoarele sunt in stare foarte buna, am cerut un pret mai mult decat decent, cu mai mult nu va pot ajuta.

 

Sa nu uitam ca sunt niste amortizoare second, care sigur nu isi vor face treaba ca unele noi, si tocmai de acea au pretul acesta, adica ambele costa cat un sfert din pretul unui nou. Dar asta nu inseamna ca nu mai sunt bune.

 

Daca nu veti fi multumit de ele, mi le veti returna si va voi inapoia banii

iar cheltuilie de transpot se impart la 2.

 

 

Toate cele bune !

Edited by Benzin
Link to comment
Share on other sites

Respecta regulile sectiunii de MP!

Ai mai mult de 3 topicuri la MP si ai dat si UP mai devreme de 7 zile!

 

7. Initiatorul topicului poate da un singur UP la 7 zile de la ultima sa postare. Nu se admit UP-uri date mai repede de 7 zile de la ultima postare sau UP-uri date de catre alta persoana decat initiatorul topicului. Exceptia UP-ul la 7 zile va fi permis doar atunci cand initiatorul doreste sa scada 10% din pret. Daca se da UP inainte de cele 7 zile topicul va fi inchis 10 zile. Sunt considerate UP-uri si actualizarile de stocuri, noi produse, sau postarea de poze in intervalul celor 7 zile. Din acest motiv, topicurile trebuie sa contina cat mai multe informatii inca de la deschiderea lor.

 

9. Fiecare membru va avea maxim 3 topicuri (active)in cadrul acestei sectiuni. Incalcarea acestei reguli va atrage stergerea celorlalte topicuri si suspendarea contului. Daca un user care are deja 3 anunturi active ( chiar daca acestea sunt blocate pentru incalcarea regulilor de la MP) deschide un al 4-lea anunt, toate anunturile vor fi comasate, inchise pentru 10 zile si userul va fi suspendat pentru 10 zile.

 

Topicurile vor fi redeschise DOAR la solicitarea initiatorului, in urma unui report trimis DUPA expirarea sanctiunii. Obligatoriu in report se va trimite un link catre topic, altfel solicitarea nu va fi luata in considerare. Este interesul si obligatia vanzatorului sa solicite deblocarea anuntului dupa expirarea sanctiunii.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.