Jump to content

[Vand] bmw e39 Anglia


perpeleac

Recommended Posts

Este modelul facelift,are dublu climatronic,pilot automat,Trapa electrica cu doua pozitii,4 geamuri electrice,comenzi pe volan,tapiserie intretinuta,oglinzi electrice heliomate,5 jante aliaj pe 16,pneuri bune,proiectoare,are senzori de parcare fata/spate,etc.Masina functioneaza perfect,nu bate nu troncane,motorul se invarte f bine.Este adusa din anglia,are volan dreapta,are carte service.

Pret 2800

post-35534-0-01813300-1300545768_thumb.jpg

post-35534-0-99924600-1300545774_thumb.jpg

post-35534-0-01446500-1300545781_thumb.jpg

post-35534-0-71324700-1300545786_thumb.jpg

post-35534-0-77409300-1300545797_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Te-ai gandit sa o dezmembrezi ? Cred ca ai putea sa scoti un pret mai bun pe ea.

As scoate un pret mai bun pe ea,dar parca nu imi vine sa dezmembrez o masina care se tine asa bine.Si nici timpul nu prea imi permite sa stau de dezmembrat..

Link to comment
Share on other sites

1: nu cred ca exista e39 coupe. poate te refereai la e36

2: nu prea se vede din poze, dar stergatoarele sunt pt. volan stanga? arata ca la o masina normala.... :unsure:

Uita-te la poza din interior: stergatoarele sunt pe ..."invers"!

Link to comment
Share on other sites

1: nu cred ca exista e39 coupe. poate te refereai la e36

2: nu prea se vede din poze, dar stergatoarele sunt pt. volan stanga? arata ca la o masina normala.... :unsure:

1:am gresit cand am tastat

2:stergatoarele sunt pozitionate identic cu cele de la modelul cu volan stanga

 

Salut. Sunt toate actele la masina ok pentru inmatriculare pe Bulgaria? Are asigurare de Anglia valabila? Adica pot sa mai circul cu ea pana o inmatriculez? As fi interesat, e frumoasa masina.

Asigurarea de Anglia a expirat pe 21 martie,in rest totul este in regula.Dar poti lua un rand de numere rosii la care iti da si asigurare pana o inmatriculezi in bulgaria

Link to comment
Share on other sites

Salut. Sunt toate actele la masina ok pentru inmatriculare pe Bulgaria? Are asigurare de Anglia valabila? Adica pot sa mai circul cu ea pana o inmatriculez? As fi interesat, e frumoasa masina.

 

TU(sau altul care o cumpara) nu mai poti circula cu actele de anglia..acolo asigurarea este NOMINALA..sau se mai adauga inca 1,2 persoane mentionate in acte dar cu niste preturi la asig f mari...

Link to comment
Share on other sites

TU(sau altul care o cumpara) nu mai poti circula cu actele de anglia..acolo asigurarea este NOMINALA..sau se mai adauga inca 1,2 persoane mentionate in acte dar cu niste preturi la asig f mari...

 

ba se poate circula .

se trec 2 persoane pe noua asigurare.

Link to comment
Share on other sites

pe asigurarea care tocmai a expirat,era trecuta o singura persoana.Cine vrea sa cumpere masina,poate lua numere rosii(se pot lua fara probleme din moment ce am actele valabile)numere cu care se poate circula o luna fara sa mai faci alta asigurare.Deci cine e cu adevarat interesat,nu il intereseaza asigurarea de anglia,care oricum nu e valabila pt. toata lumea.Un set de numere rosii costa in jur de 100 ron si se pot lua pe loc,deci si daca esti din partea cealalta a tarii poti pleca cu masina pe roti fara probleme
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Up,pret usor neg.

salut. sunt interesat de masina. motor 2,2 de cati cai? cutia manuala? are magazie cd? incallzire in scaune? si gandestete la un ultim pret. merci

nr rosi s-au scos vreodata?

Edited by florin_wre
Link to comment
Share on other sites

salut. sunt interesat de masina. motor 2,2 de cati cai? cutia manuala? are magazie cd? incallzire in scaune? si gandestete la un ultim pret. merci

nr rosi s-au scos vreodata?

 

170 cai are motorul, tipul motorului e: M54B22.

 

ps: are cutie manuala (se vede in poza).

Link to comment
Share on other sites

salut. sunt interesat de masina. motor 2,2 de cati cai? cutia manuala? are magazie cd? incallzire in scaune? si gandestete la un ultim pret. merci

nr rosi s-au scos vreodata?

are 170 cp,cutie manuala 5+1,magazie cd nu are,incalzire in scaune nu,numere rosii nu au fost scoase niciodata,pretul se negociaza

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.