Jump to content

[Vand] baterie originala bmw


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

cam astea sunt pozele... marimea.. inca n-am apucat sa masor.. e oarecum si dificil.. ca e montata pe masina.. deci inaltimea oricum n-o sa pot sa o zic exact.dar lungimea si latimea le voi masura eventual mai tarziu, daca trebuie neaparat.

o dau pentru ca o sa fac rost de una de 90 ah si avand in vedere ca vreau sa pun o statie si subwoofer.. mi-ar prinde bine..

si referitor la anul fabricatiei chiar nu stiu ce sa zic..ca n-am vazut scris pe nicaieri, masina e din 2004 daca ajuta la ceva.

100420111600.jpg

100420111604.jpg

Edited by Diesel Power
Link to comment
Share on other sites

bine... ideal era sa fie noua.. in moldova la tine.. or fi alte preturi si te mai costa si transportul.

ideea e ca .. pari foarte sigur ca se gasesc mai ieftine.. atunci de ce nu iei direct de acolo?spun asta pentru ca sunt sigur ca eu chiar cer pretul minim al pietei pentru asa ceva.

Edited by Diesel Power
Link to comment
Share on other sites

bine... ideal era sa fie noua.. in moldova la tine.. or fi alte preturi si te mai costa si transportul.

ideea e ca .. pari foarte sigur ca se gasesc mai ieftine.. atunci de ce nu iei direct de acolo?spun asta pentru ca sunt sigur ca eu chiar cer pretul minim al pietei pentru asa ceva.

 

Spor la vanzare :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

bine... ideal era sa fie noua.. in moldova la tine.. or fi alte preturi si te mai costa si transportul.

ideea e ca .. pari foarte sigur ca se gasesc mai ieftine.. atunci de ce nu iei direct de acolo?spun asta pentru ca sunt sigur ca eu chiar cer pretul minim al pietei pentru asa ceva.

Costa mult, ca nu e vorba de orice baterie, ci este chiar cea de aici:

http://www.bmwclub.ro/forums/topic/100263-mariustxa-alta-reclamatie/

Isi face clona si se plange ca l-a pacalit nu stiu cine. Si fara nicio jena vrea sa dea la randul sau teapa altora.

 

Fara cuvinte.

 

PS : @ingenio este clona lui @diesel-power.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Costa mult, ca nu e vorba de orice baterie, ci este chiar cea de aici:

http://www.bmwclub.ro/forums/topic/100263-mariustxa-alta-reclamatie/

Isi face clona si se plange ca l-a pacalit nu stiu cine. Si fara nicio jena vrea sa dea la randul sau teapa altora.

 

Fara cuvinte.

 

PS : @ingenio este clona lui @diesel-power.

 

Mi se parea mie ca e cu tupeu tipul ... B)

Mai adaug unu pe lista neagra - DieselPower

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.