Jump to content

Ce model e?


Smiley89

Recommended Posts

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

uite sa va spun alta chestie...sincer sa fiu imi e tare frica de masini...am avut 2 accidente pana acuma...prima oara m-a lovit unu eram pieton iar a 2`ua oara eram in taxi in spate si a dat cu 60 intr`unu intr`un cielo in lateral si soferu si-a spart capu si alte chestii si mi-a zis..ca daca stateam in fatza si nu aveam centura aveam toate sansele sa trec prin geam lucru care ma speriat cam rau...va dati si voi seama acuma ca io avand teama fatza de masini poti sa ma pui si in ferrari ca nu o sa o alerg masina pana ce no sa capat o experientza de cativa mii de km...recunosc ca daca m-ati pune pe o yamaha r1 i-as da si 300 da cu o masina nu ash indraznii sa trec de maxim 150...sincer va spun
Link to comment
Share on other sites

sincer sa fiu,E46(cel din poza ta) este trecut.este un model reusit,da` la vremea lui.adevarata smecherie este E92-ul 335ci(coupe-u` nou).iti garantez ca sya-u` si wlf-u` vor opri langa tine la semafor si te vor privi cu respect.....nu mai vb de femei.
Link to comment
Share on other sites

"...practic e fier frate..io il controlez pe el nu el pe mine.."

mmm cata profunzime... :blink: Acum sigur o sa te indemne toata lumea sa-ti iei mashina de 250 cai ...k de, astfel de cugetari dovedesk klar k intelegi ku ce ai de aface! :)

Edited by Alexxx
Link to comment
Share on other sites

uite sa va spun alta chestie...sincer sa fiu imi e tare frica de masini...am avut 2 accidente pana acuma...prima oara m-a lovit unu eram pieton iar a 2`ua oara eram in taxi in spate si a dat cu 60 intr`unu intr`un cielo in lateral si soferu si-a spart capu si alte chestii si mi-a zis..ca daca stateam in fatza si nu aveam centura aveam toate sansele sa trec prin geam lucru care ma speriat cam rau...va dati si voi seama acuma ca io avand teama fatza de masini poti sa ma pui si in ferrari ca nu o sa o alerg masina pana ce no sa capat o experientza de cativa mii de km...recunosc ca daca m-ati pune pe o yamaha r1 i-as da si 300 da cu o masina nu ash indraznii sa trec de maxim 150...sincer va spun

143529[/snapback]

 

 

ouch! ia-ti bmw-ul si mergi o vreme cu el in poligon. eu asa am facut, vreo 4 zile.

 

problema nu e masina, ca are 100 sau 300 de cai, ci controlul...

Edited by cat
Link to comment
Share on other sites

ouch! ia-ti bmw-ul si mergi o vreme cu el in poligon. eu asa am facut, vreo 4 zile.

143536[/snapback]

normal ca asta o sa fac..oricum io merg pe un clio al unui prieten da numai pe aeroport si pe poligon..iti dai seama ca o sa treaca multe zile pe care o sa le merg numai pe aeroport si poligon

Link to comment
Share on other sites

sincer sa fiu,E46(cel din poza ta) este trecut.este un model reusit,da` la vremea lui.adevarata smecherie este E92-ul 335ci(coupe-u` nou).iti garantez ca sya-u` si wlf-u` vor opri langa tine la semafor si te vor privi cu respect.....nu mai vb de femei.

143530[/snapback]

e naspa asta de zici tu de el:) e mare asa nu-mi place...io am boala pe astea cu 2 ushi sport asa...lasate...

Link to comment
Share on other sites

ia-ti frate ce masina iti place, cu cata putere vrei. daca ai suficient cap te moderezi singur si iti controlezi piciorul drept... si daca te obisnuiesti pe masina puternica n-o sa ai nici un stres pe urma. daca reusesti sa fii ponderat la inceput, o sa iti fie mai bine cu 325i sau ceva decat sa treci de pe 118d pe o masina puternica. prima masina pe care am condus-o la 18 ani avea 170CP si nici un sistem in afara de ABS.
Link to comment
Share on other sites

Clona aia de CLK e marea smecherie ?! :blink:

 

sincer sa fiu,E46(cel din poza ta) este trecut.este un model reusit,da` la vremea lui.adevarata smecherie este E92-ul 335ci(coupe-u` nou).iti garantez ca sya-u` si wlf-u` vor opri langa tine la semafor si te vor privi cu respect.....nu mai vb de femei.

143530[/snapback]

Link to comment
Share on other sites

m3 inca nu are 360.

 

primele modele m3 se fabricau inca din 1986 pe caroserie e30 ( ursulet).

motor in 4 cilindri, 2,3 litri si 200 cp ( varianta fara catalizator )

 

M3 E46, cel cu care ai vrea sa semene masina ta, se fabrica din 2001 (sper sa nu mainsel, sa nu fie 2000 ) , are motor in 6 cilindri in linie , 3.2 litri si 343 cp.

Link to comment
Share on other sites

m3 inca nu are 360.

 

primele modele m3 se fabricau inca din 1986 pe caroserie e30 ( ursulet).

motor in 4 cilindri, 2,3 litri si 200 cp ( varianta fara catalizator )

 

M3 E46, cel cu care ai vrea sa semene masina ta,  se fabrica din 2001 (sper sa nu mainsel, sa nu fie 2000 ) , are motor in 6 cilindri in linie , 3.2 litri si 343 cp.

143564[/snapback]

eheeeeeee mult tata mult...prea multi cai..si nici nu creca imi ajung banii..altceva asemanator?pana`n 200 de cai? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.