Jump to content

Vand/schimb seria 5 e60


ar85gyl

Recommended Posts

vand sau schimb seria 5 e6o model 2006 fabricatie 2005/10,masina arata impecabil si foarte ingrijita de un pasionat,bixenon adaptive,curvelight,xenon proiectoare,scaune sport electrice,jante keskin pe 19 cauciucuri noi pe fata in valoare de 2000E+set de iarna pe 16,suspensie sport,shadow line,navi profesional,keyless,idrive mare cu buton cu piele,clima bizonala,dynamic drive folie omologata RAR si altele de care nu imi aduc aminte acum,as dori sa o dau tot unui pasionat sa aiba grija de ea cum am avut eu.

 

PRET:16.500 E negociabil

Edited by ar85gyl
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Km sunt foarte putini pt un 2.5 diesel .Am mers in ultimul timp cu un asa motor cu peste 400 000 de km si merge perfect masina.Cred ca v-ati obisnuit cu masinile manarite daca 200 000 e mult pt un diesel , mai ales unul de capacitate medie-mare.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.