Jump to content

Intretinere interior piele


mik15

Recommended Posts

pentru ca vreau sa imi pastrez interiorul masinii intr-o stare cat mai buna ma gandeam sa cumpar ceva produse in sensul asta, citind pe e46 fanatics am dat de Lexol(http://www.lexol.com/), o companie cu traditie in sensul asta, as dori sa aflu pareri ale celor ce le-au folosit sau ce alte produse au folosit. Pana acum foloseam produse de la o companie din Canada, nu ma retin exact numele, o sa ma uit si-o sa va zic, distribuitorul de aici e tot roman si le-am incercat dar nu am fost foarte multumit, rezultatul nu dureaza in timp(cateva luni cum ar trebui) din cauza asta incerc sa gasesc ceva mai bun. Edited by mik15
Link to comment
Share on other sites

de Zaino am auzit doar de bine, la ei mi-am facut exteriorul, ma rog, o franciza Zaino aici care evident foloseste produsele lor! Oricum la preturi vad ca sunt similare cu Lexol...pana acum balanta e echilibrata intre Lexol si Zaino...
Link to comment
Share on other sites

Leatherique este indiscutabil cel mai bun produs de curatare, reconditionare si hidratare a pielii auto si nu numai, cu siguranta nu gresesc daca spun DIN LUME .... orice alt produs este o gluma discutabila la nesfarsit de catre cei care nu au vazut in viata lor un review al acestui produs .

 

Orice alt comentariu este o pierdere de timp .... B A F T A

Edited by edy1092
Link to comment
Share on other sites

" Leatherique este indiscutabil cel mai bun produs de curatare, reconditionare si hidratare a pielii auto si nu numai, cu siguranta nu gresesc daca spun DIN LUME .... orice alt produs este o gluma discutabila la nesfarsit de catre cei care nu au vazut in viata lor un review al acestui produs "

 

 

 

De acord.Una dintre cele mai bune solutii pentru ingrijirea pielii.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Folosesc pt bord si plastice,produsul de la bmw cu sticla transparenta, bmw interior care cleaner...curata destul de bine bordul de pete si orice mizerie si lasa aspectul ,,original'',fara sa lase pete sau luciu.

 

 

De la leaterique ce folositi doar pt intretinere piele ? ce recomandati ?

 

Lucenzo....si produsul de care zic,e folosit si pt suprafete textile,am folosit pt presurile mocheta si materialul textil care inconjoara consola centrala,si au iesit f bine,si poate fii folosit si pt plafon

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.