Jump to content

Un e34 simplu


alex_maniacu_91

Recommended Posts

M-a cam dat peste cap postul de mai sus, din pacate nu am mai apucat sa-i raspund :(

 

 

 

 

Legat de masina: dupa o sonda lambda si un debitmetru schimbat masina merge in sfarsit rotund. Pana acum am facut ~2300 de km fara probleme ,asa ca am inceput cu mici schimbari: OBC IV cu tot cu maneta (care mi se pare inutila), volan de M, cotiere (multumesc Silviu :cheers: ) plus alte mici nimicuri care sunt inca pe drum :)

Link to comment
Share on other sites

no problem.la mansoane ai renuntat?se potrivesc bine cu volanu m.

 

tocmai mi a venit si mie unul identic de la imbracat.da nu stiu ce sa fac,al masinii are airbag.dar m tech arata prea bine <_<

Edited by sly06
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Doar la astea am apucat sa fac poze. Suspensia este cea mai joasa gasita 75/40, din pacate nu am gasit cu drop mai mare. Dar o sa mai fac niste modificari sa ajunga la 95/60 ( si nu taiat arcuri) :) Interiorul o sa fie tapitat, jantele reconditionate si multe altele, momentan doar vorbe, o luam pas cu pas.

Ceasurile le-am pus saptamana trecuta avand 0 km, nu stiu cum a reusit sa le faca asa, dar sunt multumit :D

 

 

 

 

 

Jantele sunt, ca de obicei, mari si cu buza lata (desi se putea si mai mare :) ).

 

 

Link to comment
Share on other sites

Alexandre, pune-le silicoane sau ..Botox! O sa faci niste buzeeeee!

Ceva recomandari de doctori buni ?:p

 

a inversat firele :laugh:

Incercam si la motor maine, poate iese vreun v8 :)

 

spor la treaba.daca ai nevoie de ceva piese,imi zici.probabil ca voi dezmembra masina <_>

Imi pare rau de patanie :( Vorbim.

 

cat a fost suspensia?

850 lei.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ai PM.

 

 

Salut! Superba masina. Am avut si eu prin 2003 2004 un 525 din 89 de 171 CP. Era un galben frumos. Mi-e dor de ea!!!

Credeti ca ma puteti ajuta sa gasesc un E 34 525i (eventual ix) , 192 CP care sa merite cumparat? Ma ajuti si pe mine cu un PM?

Multumesc!

Edited by dintzauru
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.