Jump to content

Un e34 simplu


alex_maniacu_91

Recommended Posts

Ok, o sa fiu eu atunci carcotas.

 

Mie sincer nu prea-mi place cum arata acum. Parca totusi sunt... prea mari. Buza e enorm de lata (asa ceva ar arata bine pe vreo Toyota Supra, nu E34) si jantele ies in afara putin prea mult. Imi placeau mai mult alea dinainte, cele temporare.

 

Poate ca arata mai bine cu suspensia sport, cu rotile spate mai cracanate si eventual cu aripile evazate sa nu mai iasa in afara asa mult jantele.

 

 

Ai incercat sa dai jos chederele alea sa vezi cum arata fara ele? Alea strica rau imaginea masinii si chiar ies in evidenta (ca sunt singurele lucruri in neregula).

 

 

 

Saracu motor... sa traga animalele alea de jante. De pompa de servo nu mai zic. Nu plange cand dai de volan? :laugh:

Edited by filon
Link to comment
Share on other sites

de curiozitate cati litri iti ia in plus cu jantele astea fata de alea pe 15? vreo 3,4? :D , oricat ar fi merita :frantics:

Mersi

Sincer nu simt mare diferenta intre 15 si astea. Sunt foarte foarte usoare, la consum sa zic cam 1l in plus.

 

 

ce suspensie iei ?

Am deja dar trebuie sa o montez: FK drop 75/40.

 

Filon: Fara chedere arata ca naiba. Am mai zis, pana gasesc unele in stare buna raman pe masina. Acum arata putin ridicol la inaltimea asta, dar nu este decat la jumatea drumului. Mai sunt muuuuulte de facut :)

Link to comment
Share on other sites

deci, mie imi plac, na, ziceti ce vreti, insa mie chiar imi plac. mult.

 

Ce nu imi place, este alegerea cu farurile, stopurile fumurii...

 

Neaparat sa ii schimbi tips-urile la esapament, pune-i cu 2 iesiri (tips) cromat, o sa schimbe imediat tot look-ul.

Link to comment
Share on other sites

Motorul ramane asta de pe ea? :rolleyes:

Cel mai probabil da :)

 

arata intr-un MARE FEL cu jantele alea :goodjob:

Danke :D

 

mai mai mari n-ai gasit :hyper: cu suspensia sport ar arata mai bine, totusi paraca sint prea alte

Sincer am cautat si mai mari, dar aveau si mai multe zerouri in coada ca astea :getlost:

 

 

Ce nu imi place, este alegerea cu farurile, stopurile fumurii albe...

In ce sens? Nu se potrivesc intre ele sau cu masina?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ai gresit-o cu distantierele

 

ce naibi , faci carut cu rulmenti !? :p

 

 

pt cunoscatori , cei care s-au dat cu asa cea :p

 

 

 

 

http://3.bp.blogspot.com/_5wm4RurqAaI/Sx2NIF-XmvI/AAAAAAAAAVs/QGe8Quz9uKI/s320/kart_schema.jpg

 

 

 

 

http://3.bp.blogspot.com/_5wm4RurqAaI/Sx2N70LsVaI/AAAAAAAAAV0/1DfdxsFOHq8/s1600/large-gocart-complete.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.