Jump to content

[Vand] Mai Multe "Chestii "pt. E46


Calin SL

Recommended Posts

vand pt E46

Scaune fata sport din stofa neagra.In stare foarte buna ,reglaje manuale,fara incalzire.Pret 150 de euro/pereche

Un set de M3 Clubsport Splitters (plastic,vopsite gri) ,cumparat de aici de pe forum de la Edy pret 300 de lei/perechea ,si un eleron subtire gri ,M3 de pe masina personala(am trecut la CSL look) pret 150 de lei.Daca cineva vrea sa le cumpere ambele,facem reducere substantiala !

Manete cu BC ,Inele volan,butoane geamuri,lampi interior cu spoturi individuale (model facelift) diverse maruntisuri ,etc etc doar intrebati

Cotiera piele neagra+ consola aferenta ,neagra ,spatiile de depozitare din consola,butoanele ,scrumiera din spate,full completa ! pret 120 de euro

Consola completa cu butoanele de incalzire scaune,mufele din spate, scrumiera,bricheta ,spatiul de depozitare,completa 270 de lei

Module (panouri ) climatronic pt Fl si Nfl(mai multe bucati ) pret Nfl-200 de lei Fl- 300 de lei/buc

Navi mic monocrom,complet.Contine Head Unit cu caseta si display navi mic rosu in dreapta,modulul MK3 Philips (65.90-6 908 529),amplificator de antena (65.25-8 377 817 ) ,antena gps .Pret 800 de lei .

Covorase (presuri) originale,velour,in stare impecabila ,impreuna cu sistemul lor de prindere (mai multe seturi ) 200 lei/set

multe alte piese,nu-mi amintesc acum,doar intrebati

DOAR PIESE DE PE E46

multumesc.

Edited by dee-low
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am si eu o mica problema. Acum vreun an am schimbat interiorul, complet, inclusiv stalpii cu centurile. La stalpul din dreapta centura nu mai revine si din cate vad lipsteste o piesa de acolo. As dori sa rezolv problema, doar ca nu stiu exact de ce am nevoie. Daca fac o poza crezi ca iti dai seama si eventual sa imi spui daca ai acea piesa?
Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Se poate o poza cu scaunele?

poze

ce se vede mai decolorat (albicios),in special pe scaunul soferului la sezut si pe tetiera ,e PRAF ,mizerie :unsure:

 

Salut,

m-ar interesa pretul pentru maneta de semnalizare cu BC.

 

Merci

exact 150 de lei ,maneta cu BC singura.

 

si eu vreau poza respectiva ,si o informatie oare se poate muta incalzirea din scaunele mele in scaunele tale?

da tu stii ca se poate,ca esti de-ala ce mestereste singur pe la masina...Cefi stiu sigur ca si-a facut treaba asta !sunt mai multi care au facut-o,dar cu Cefi am vb. relativ la treaba asta.Mi-a zis ca s-a chinuit ceva !

 

Am si eu o mica problema. Acum vreun an am schimbat interiorul, complet, inclusiv stalpii cu centurile. La stalpul din dreapta centura nu mai revine si din cate vad lipsteste o piesa de acolo. As dori sa rezolv problema, doar ca nu stiu exact de ce am nevoie. Daca fac o poza crezi ca iti dai seama si eventual sa imi spui daca ai acea piesa?

iti livram o centura completa,nicio problema !

Link to comment
Share on other sites

vand pt E46

Scaune fata sport din stofa neagra.In stare foarte buna ,reglaje manuale,fara incalzire.Pret 150 de euro/pereche

Un set de M3 Clubsport Splitters (plastic,vopsite gri) ,cumparat de aici de pe forum de la Edy pret 300 de lei/perechea 250 de lei ,si un eleron subtire gri ,M3 de pe masina personala(am trecut la CSL look) pret 150 de lei.Daca cineva vrea sa le cumpere ambele,facem reducere substantiala !

Manete cu BC ,Inele volan,butoane geamuri,lampi interior cu spoturi individuale (model facelift) diverse maruntisuri ,etc etc doar intrebati

Cotiera piele neagra+ consola aferenta ,neagra ,spatiile de depozitare din consola,butoanele ,scrumiera din spate,full completa ! pret 120 de euro

Consola (cea cu butonul de asc)completa cu butoanele de incalzire scaune,mufele din spate, scrumiera,bricheta ,spatiul de depozitare,completa 270 de lei

Module (panouri ) climatronic pt Fl si Nfl(mai multe bucati ) pret Nfl-200 de lei 170 de lei Fl- 300 de lei/buc 260 lei/buc

Navi mic monocrom,complet.Contine Head Unit cu caseta si display navi mic rosu in dreapta,modulul MK3 Philips (65.90-6 908 529),amplificator de antena (65.25-8 377 817 ) ,antena gps .Pret 800 de lei .

Covorase oem (presuri) originale,velour,in stare impecabila ,impreuna cu sistemul lor de prindere oe (mai multe seturi ) 200 lei/set 180 lei/set (mai am doar doua seturi impecabile)

un bord complet negru ,in stare foarte buna/fara zgarieturi - 200 de lei

foarte multe alte piese,nu-mi amintesc acum,doar intrebati

DOAR PIESE DE PE E46

multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Scaune fata sport din stofa neagra.In stare foarte buna ,reglaje manuale,fara incalzire.

Un set de M3 Clubsport Splitters (plastic,vopsite gri)

Manete cu BC ,Inele volan,butoane geamuri,lampi interior cu spoturi individuale (model facelift) diverse maruntisuri ,etc etc doar intrebati

Cotiera piele neagra+ consola aferenta ,neagra ,spatiile de depozitare din consola,butoanele ,scrumiera din spate,full completa !

Consola (cea cu butonul de asc)completa cu butoanele de incalzire scaune,mufele din spate, scrumiera,bricheta ,spatiul de depozitare,completa

Module (panouri ) climatronic pt Fl si Nfl(mai multe bucati )

Navi mic monocrom,complet.Contine Head Unit cu caseta si display navi mic rosu in dreapta,modulul MK3 Philips (65.90-6 908 529),amplificator de antena (65.25-8 377 817 ) ,antena gps .

Covorase oem negre(presuri) originale,velour,in stare impecabila ,impreuna cu sistemul lor de prindere oe (mai am doar doua seturi impecabile)

un bord complet negru ,in stare foarte buna/fara zgarieturi

foarte multe alte piese,nu-mi amintesc acum,doar intrebati

DOAR PIESE DE PE E46

multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Scrumiera din spate o dai separat?Si daca da, ce pret?

sal,am un asingura,nu as da-o separat

 

Buna, mai ai maneta BC? M-ar mai intersa, daca ai, o nuca pentru schimbator, eventual un pret pentru aceasta.

sal,manetacu BC este costa 150 de lei

nuca schimbator aflam luni ce vine la dezmembrat,pana atunci nu am

 

salut lampi interior cu spoturi individuale (model facelift) astea sunt lampi pachet lumini interior cu butoane si pt lampile din spate? daca da cat costa si mi-ar mai trebui si cele pt picioare.. multumesc

da alea sunt ,pret 130 de lei toate 5

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.