Jump to content

Manuale pt. Seria 1


xndrei

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Ma poate ajuta si pe mine cineva cu un manual in engleza sau in romana pentru 120d din 2004....masina e luata din Germania si manualul meu e in germana

V-as fi recunoscator. Adresa mea de mail brtsattila@yahoo.com

 

Buna Seara Ma poate ajuta si pe mine cineva cu un manual in engleza sau in romana pentru 120d din 2004....masina e luata din Germania si manualul meu e in germana

V-as fi recunoscator. Adresa mea de mail brtsattila@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

Buna Seara Ma poate ajuta si pe mine cineva cu un manual in engleza sau in romana pentru 120d din 2004....masina e luata din Germania si manualul meu e in germana

V-as fi recunoscator. Adresa mea de mail brtsattila@yahoo.com

 

verifica mailul :)

Link to comment
Share on other sites

sal. am si eu acceasi problema la 116i din 2005 fara navi ;masina e luata dn germania si manualul e in germana . poate are cineva ssi imi trimite si mie pe gxgpop@yahoo.com manualul

VA multumesc!

Edited by gg_e
Link to comment
Share on other sites

sal. am si eu acceasi problema la 116i din 2005 fara navi ;masina e luata dn germania si manualul e in germana . poate are cineva ssi imi trimite si mie pe gxgpop@yahoo.com manualul

VA multumesc!

 

sal,

verifica mailul si spune-mi daca ai primit.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
salut, un manual de 118d din 2005 fara navigatie?

multumesc anticipat.

adresa mea este mirceaddd@yahoo.com

 

ai mail :) te rog sa-mi confirmi(l-am trimis dupa telefon si mi-a dat o eroare...)

Edited by daniel LNC
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.