Jump to content

DOWNLOAD BMW ROAD MAPS 2015 - harti CIC, NBT, CCC, MK3, MK4


Recommended Posts

nu stiu de ce oamenii tot cer harti cu Romania pentru BUSINESS cand s a spus clar ca asa ceva nu exista oficial. in loc sa va cumparati o navigatie profesionala, stati sa va amagiti.....

 

da, stiu, costa navigatia profesionala dar.... dai un ban si stai in fata

Link to comment
Share on other sites

Multumesc SKW. Pe ecran imi apare

 

EUROPE BMW Group

101092010

Road MAp Europe 2010

 

Am descarcat EST MOTION 2015-2 si dezarhivat cu 7zip conform instructiunilor.. ..am pus totul in radacina pe un stik de 32 dar nu a mers. Fiind un novice presupun ca gresesc undeva. Va multumesc anticipat pentru suport

Link to comment
Share on other sites

da, stiu, costa navigatia profesionala dar.... dai un ban si stai in fata

Off-Topic: 1. cand eu am cumparat masina, Business era deja instalat.

2. eu defapt vroiam un Passat, dar nu l-am gasit, mi s-a ivit ocazia si am luat BMW-ul, dar a fost de pe o zi pe alta; nu am mai avut timp sa caut diferente de navigatie si asa mai departe, sau sa caut alt BMW in functie de ce navigatie are; asa ca nu am avut de ales.

asta ca sa intelegi tot contextul, pentru ca deobicei se trag repede concluziile.

 

On-Topic: Unde pot gasi si eu in meniu versiunea de harta care o am instalata? am cautat pe Google, dar nimic :getlost: ...

Edited by Gabriel_Florin
Link to comment
Share on other sites

a instalat cineva Premium 2015-2 de pe DVD-uri ?

Nu inteleg de ce dar imi apare ca codul FSC este gresit ( desi a fost generat exact prin aceeasi modalitate ca cel pentru versiunea anterioara). AM incercat coduri pentru 2014, 2015 si 2016 si tot nu merge......

Link to comment
Share on other sites

Multumesc SKW. Pe ecran imi apare

 

EUROPE BMW Group

101092010

Road MAp Europe 2010

 

Am descarcat EST MOTION 2015-2 si dezarhivat cu 7zip conform instructiunilor.. ..am pus totul in radacina pe un stik de 32 dar nu a mers. Fiind un novice presupun ca gresesc undeva. Va multumesc anticipat pentru suport

post-70906-14389547708678_thumb.jpg

 

La Motion asa trebuie sa arate....

 

 

Sent from my iPhone 6

using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

a instalat cineva Premium 2015-2 de pe DVD-uri ?

Nu inteleg de ce dar imi apare ca codul FSC este gresit ( desi a fost generat exact prin aceeasi modalitate ca cel pentru versiunea anterioara). AM incercat coduri pentru 2014, 2015 si 2016 si tot nu merge......

 

da, nicio problema (in afara de timpul de incarcare...)

Link to comment
Share on other sites

Skyflm ai putea sa-mi spui ce fisere ai avut la dezarhivare?

Nu mai stiu exact. Am pus hartile 2015 de cateva luni de pe un stick de 8Gb. La fel am pus si 2014. Singura chestie super nasoala a fost ca actualizarea se face doar cu masina in mers...

 

Sent from my HTC One_M8

Link to comment
Share on other sites

multumesc, am un 320d Touring din 2004 (septembrie)

 

multumesc si SKW, o sa incerc zilele astea linkul cu HIGH

Sper sa ma descurc (si sa mearga)...berea e valabila

 

 

Salut, am si eu un touring E46 din 2005. Nu stiu ce harta sa iau ptr navigatia mea. Am MK4 in portbagaj si navigatie 16:9

Ma ajuta si pe mine cineva? Pe care sa o iau si cum sa o scriu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.