Jump to content

E90 320d attiva


Daniel86

Recommended Posts

Azi curĂŁtenie de carantinĂŁ ,am fĂŁcut decât interiorul și puțin la motor ,picurĂŁ afarĂŁ cu nisip din africa și nu este cazul la exterior .

Paste fericit tuturor.

 

Azi curĂŁtenie de carantinĂŁ ,am fĂŁcut decât interiorul și puțin la motor ,picurĂŁ afarĂŁ cu nisip din africa și nu este cazul la exterior .

Paste fericit tuturor.

Ps:forumul are mari carențe pe Tapatalk ,nu mĂŁ lasĂŁ sĂŁ deschid thread-ul,Si le varianta desktop este imposibil sĂŁ publici fotografii cu telefonul,chiar nu este nici un responsabil tehnic sau cineva care sĂŁ trimitĂŁ un mail celor de la Tapatalk și sĂŁ le aducĂŁ la cunoștința .......

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Pai de ce spui asta? Avea probleme mecanice? In fine, eu nu cred ca as fi putut sa ma despart de ea dupa atatea.De curiozitate, ce oferta ai primit..daca nu te superi ca intreb.

Nico o problema mecanicĂŁ ,am primit 7k € ,ĂŽn curând aici euro 4 nu pot sĂŁ mai circule

 

Cred ca se refera ca nu si scotea banii decât daca dãdea jos toate retrofiturile si vindea totul separat.

Exact ,probabil scote-am mai mult ,dar cu multe bĂŁtĂŁi de cap .Am preferat ĂŽntreagĂŁ .

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

A ajuns "noua" mașina ,este un F31 330d ,2013 ,258cv cu performance kit de 28cv și 40nm ,deci suntem la 286cv și 600nm ,automatĂŁ ,silver ,jante pe 18 ,225 su 255 ,anvelope M ps4 ,frane M-sport,varianta Sport ,nu pun poze pentru cĂŁ este foarte dificil de pe telefon ,Tapatalk este de rahat și folosesc varianta mobile a forumului .

Azi am fĂŁcut 400km ,ca impresie -imi este frica in sport+ in rest nimic :)

Edited by Daniel86
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

A ajuns "noua" mașina ,este un F31 330d ,2013 ,258cv cu performance kit de 28cv și 40nm ,deci suntem la 286cv și 600nm ,automatĂŁ ,silver ,jante pe 18 ,225 su 255 ,anvelope M ps4 ,frane M-sport,varianta Sport ,nu pun poze pentru cĂŁ este foarte dificil de pe telefon ,Tapatalk este de rahat și folosesc varianta mobile a forumului .

Azi am fĂŁcut 400km ,ca impresie -imi este frica in sport+ in rest nimic :)

 

Sa o folosesti sanatos !

Nu te supara - ce inseamna "attiva" din titlul topicului ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.