Jump to content

520d f10 b47


Recommended Posts

Nu prea cred ca e cazul sa o faci personal, cauta un set de clapete noi cam 250 ron, sa dai jos admisia implica interventie la injectoare.....

Vreau sa anulez clapetele și sĂŁptĂŁmâna viitoare urmeazĂŁ sa anulez DPF și egr . Sunt in Scoția momentan și nu este niciun magazin de piese auto deschis momentan

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Omu e pus pe anulat tot ;)), nu ĂŽnțeleg de ce vrei sa faci asta la un B47. Vrei sa faci soft ceva? Ok ĂŽnțeleg dpf e foarte scump, ĂŽnsĂŁ egr de ce? Si clapetele de ce sa le anulezi din moment ce costa doar 250 lei piesa noua originala? La N47 si M47 ĂŽnțeleg anularea lor ca vine galeria cu totul ĂŽnsa in cazul tau nu ĂŽnțeleg.
Link to comment
Share on other sites

O sa fac soft la mașina și nu vreau sa mai am probleme cu admisia sa mi se umpla de mizerie. Mai am 2 prieteni care au anulat DPF și egr și sunt multumiți de performante .daca tot o sĂŁ-mi anulez DPF și egr mi-a zis mecanicul k sami scoatĂŁ și clapetele de la admisie
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Vreau sa anulez clapetele și sĂŁptĂŁmâna viitoare urmeazĂŁ sa anulez DPF și egr . Sunt in Scoția momentan și nu este niciun magazin de piese auto deschis momentan

 

NU-i nimic. Ramai acolo. Te rugam :worthy:

 

Sau macar lasa "bolidul" acolo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.