Jump to content

Daca v-ati permite ati ramane tot la BMW?


adrianrus

Recommended Posts

Guest poleposition
uite, da un SLR as vrea in garaj dar inainte de asta tot ma musca de fund un Lambo... dar nu Gallardo ca e pocnitoare...un Murc sau LP640... <_< ...nu stiu ce sa zic... :)
Link to comment
Share on other sites

Ce altceva ati alege daca ati vrea sa renuntati la BMW sau daca ati vrea sa incercati si altceva?

 

Ar fi cam multe dar facem un top 3 asa :)

 

1. Mercedes W126 560 SEC AMG Widebody

 

 

 

2. BMW E24 635 CSI

 

 

 

3. BMW M5 E39

 

 

 

Neaparat negre . Alta culoare nu are sare ... <_<

Link to comment
Share on other sites

negru nu e culoare :)

 

Te-a intrebat cineva cat e ceasul ? <_<

 

De ce nu-ti vezi de treaba ta ?

 

Stiu ca negrul e nonculoare .. nu prea am dat pe la scoala de felu' meu dar unele chestii le retin .

Edited by AndreiVN
Link to comment
Share on other sites

Mi-ar place 325i e90 cu facelift sau mb C300! Si pentru taticu daca citeste forumu sper citesti de cateva ori topicu asta pana dai de postul meu <_< :)

 

 

edit...era sa uit...sa fie negru metalizat :bashwall:)

Edited by clau18
Link to comment
Share on other sites

vrabia malai viseaza...masini sunt multe...si frumoase...si puternice.toti avem vise,unii cu bolizi,altii cu vile cu piscina,femei si altele...pana una alta sa ne trezim...e criza mondiala.tot la BMW as ramane orice ar fi. Edited by danybmw
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

sa zicem ca mi-as face o mini colectie de masini: as incepe cu un X6 de dus la munte, apoi un Corvette pentru sufletul meu, un CL 65 AMG V 12 biturbo pentru prietenul meu - pe care sa-l mai iau si eu din cand in cand (CL-ul e masina lui preferata), un SLR pentru plimbarile de vara pe drumuri europene si mi-as pastra 135-ul ca masina de zi cu zi! <_<

 

la care as mai adauga un R1 pentru el si un CBR 600 RR pentru mine...

 

dar sa zicem ca ne trebuie un garaj destul de maaare ca sa incapa toate astea si e cam greu de gasit prin bucuresti! :)

Link to comment
Share on other sites

Intrebarea nu e pusa bine.

Eu as ramane tot la BMW, dar asta nu inseamna ca nu as mai avea inca 2 masini in curte.

Intrebarea trebuia sa fie pusa pentru o singura alegere.

Ca sa daca am o galagie de bani....cred ca-mi iau sofer ca Jiji.

 

 

As ramane tot la BMW dar pe langa mi-as lua si un Porsche 911 Turbo GT 2 <_<

Link to comment
Share on other sites

eu daca mi-as permite financiar as ramane tot la Bmw,numai ca mi-as lua tot un E39 nou :) ,si cu restul zecilor sau sutelor de mii de euro care ar trebui sa-i dau pe un GT2,GT3,Lambo,si alte masini super sportive,sunt sigur ca le-as gasi si alta intrebuintare.

Promit ca am sa contribui economic si la operatiile de hernie de disc pentru cei care vor trebui sa conduca multi km un lambo ori alte super sportive cu scaune Recaro... <_<

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.