Jump to content

retapitare scaune


baubau

Recommended Posts

felicitari!

foarte frumos!

la asa ceva ma gandeam si eu doar ca nu prea am pe cineva foarte priceput pe aici prin apropiere care sa imi coase materialul...

daca vreau sa schimb tapiteria tot cu una din material trebuie masina de cusut speciala?

unde as putea gasi material de ala gri precum alcantara? sau alte nuante?

in mod normal nu iti trebuie o masina speciala important este sa fie bune sa transporte materialul care este destul de gros si sa functioneze bine cu ata groasa

iar de material ce pot sa zic iti pot face eu rost cum este al meu dar vor fi fasii lungi dar late cam de 40 de cm

de asta iti pot face rost eu mai am si alte culori

ceva verde rosu albastru

daca te intereseaza pot vorbi cu omul si imi mai aduce

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

la ce pret?

la ce pret ce?

daca intrebi cat ma costa pe mine tapiteria masinii ,nu ma costat nimic doar vreo saptaman jumate de munca asta dupa orele de servici

iar daca ma intrebi cat costa sa fac o tapiterie

nu stiu daca voi face o afacere din asta eu am facto deocamdata doar pt mine si credema ca am muncit de mi-au sarit capacele

dart daca vrei sa iti faci eu te jut cu drag daca vii si stai prin zona

Link to comment
Share on other sites

Felicitari!

imi place cum o iesit

merci

avand in vedere ca si parintii mei stau in resita poate odata cand vin incolo ne vedem si o vezi live

 

 

 

pai am putea sa ne vedem cand vi tu la resita sa o vad live

acum ca am vazut cum o iesit la tine ma bate ganudul sa imi fac si io

am citit intr-un post ca poti sa faci rost de material mi-ar trebui si mie

cat m-ar costa materialul? mie mi-ar trebui putin mai mult decat tie ca as vrea sa imbrac si la fetele de usi bucatile alea mici de material

Edited by geo22
Link to comment
Share on other sites

pai am putea sa ne vedem cand vi tu la resita sa o vad live

acum ca am vazut cum o iesit la tine ma bate ganudul sa imi fac si io

am citit intr-un post ca poti sa faci rost de material mi-ar trebui si mie

cat m-ar costa materialul? mie mi-ar trebui putin mai mult decat tie ca as vrea sa imbrac si la fetele de usi bucatile alea mici de material

nu stiu exact xat costa dar imi spui ce culoare vrei sa vb cu omul si vad cat costa

Link to comment
Share on other sites

maine o sa ma uit si io prin oras sa vad daca gasesc ceva material (m-as mira sa si gasesc ceva calumea adica sa imi placa)

plus ca trebuie sa gasesc pe cineva sa imi coase ca eu sunt prea pe langa treaba asta

maine daca ai putea sa intrebi cam cat m-ar ajunge materialul ala verde si daca poti sa pui o poza cu el

ala alb cam cat m-ar costa? sau ai si ceva crem?

Link to comment
Share on other sites

maine o sa ma uit si io prin oras sa vad daca gasesc ceva material (m-as mira sa si gasesc ceva calumea adica sa imi placa)

plus ca trebuie sa gasesc pe cineva sa imi coase ca eu sunt prea pe langa treaba asta

maine daca ai putea sa intrebi cam cat m-ar ajunge materialul ala verde si daca poti sa pui o poza cu el

ala alb cam cat m-ar costa? sau ai si ceva crem?

eu mai pot face rost de grii di ala cum am eu daca vrei

iar la verde iti fac maine poza

iar de alb am sa intreb

Link to comment
Share on other sites

a iesit binisor, felicitari. inca odata pasiunea nu are limite. eu inca regret ca nu am ales scaune sport cand am luat masina iar acum folosesc niste huse facute pe comanda pt a proteja tapiteria. imi pare rau ca nu am folosit de la inceput pt ca s-a deteriorat oarecum tapiteria de pe scaune. succes
Link to comment
Share on other sites

multumesc tutror

daca vreodata vreit sa va ajut sa va faceti si voi putem incerca

Din ce stiu, ai scaune sport.

Deci nu se potrivesc matritele tale pentru scaune normale, nu?

Link to comment
Share on other sites

multumesc tutror

daca vreodata vreit sa va ajut sa va faceti si voi putem incerca

Din ce stiu, ai scaune sport.

Deci nu se potrivesc matritele tale pentru scaune normale, nu?

pai ce eu am avut tipare

le descoasem si pe ale tale daca vrei

da r ne trebuie mult timp

Link to comment
Share on other sites

astazi am terminat si mia venit si volanul imbracata care mai are pe dedesupt ceva banda cauciucata care il face mai gros

piele de pe volan este speciala pt volanele de bmw si se simte extraordinar la mana

acum nu stiu cum sa fac burduful de la schimbator

cred ca il voi face jumate alb jumate grii ca si tapiteria

ce pot spune ca mie imi place enorm si cum arata si este foarte comoda la condus toata tapiteria chiar daca nu ete perfecta

imi place de mor <_< :bashwall: :)

aaaaaa si am pus si o poza cu proprietarul si tot odata constructorul interiorului

nu ma criticati ca sunt urat:P

Edited by baubau
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.